Skocz do zawartości

PSX Extreme 243


Oceń okładkę PSX Extreme 243  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 243



Rekomendowane odpowiedzi

Zmieńcie sobie nazwę na Xbox Extreme.

 

A tak bardziej poważnie, choć nie do końca, to ta okładka jest bardzo ładna. I wcale mnie to nie cieszy. Tak czy inaczej jak zawsze będzie co czytać - redakcyjny zlot, cyberpunk, recenzje hiciorów i osso chozi w The Evil Within. Jest bardzo dobrze. Na prawdę chylę czoła przed osobami które ogarniają rozpiskę. Zawsze mam co poczytać i już nie pamiętam numeru który by, przepraszam za słowo, wiał chu.jem. A w dawnych czasach takowe się zdarzały.

Odnośnik do komentarza

Do pełni szczęścia brakuje tylko recenzji Wolfa. Okładka ma sprzedawać pismo, to raz. A dwa dla Rogera i Peraza ważniejsze są kontakty biznesowe, niż ból dupy o Mario. Okładka z konsolą MS = np wypad do Los Angeles na pokaz nowego Halo itp. Tak myślę. Mogę się mylić

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Do pełni szczęścia brakuje tylko recenzji Wolfa. Okładka ma sprzedawać pismo, to raz. A dwa dla Rogera i Peraza ważniejsze są kontakty biznesowe, niż ból dupy o Mario. Okładka z konsolą MS = np wypad do Los Angeles na pokaz nowego Halo itp. Tak myślę. Mogę się mylić

 

To różne rzeczy, w sensie okładka a wyjazdy. Przez te kilka lat raczej nie kojarzę sytuacji, że ktoś się na nas obraził, bo była taka czy inna okładka, a przez to gdzieś nie pojechaliśmy. Przy samych okładkach patrzymy najczęściej na dwie rzeczy: czy jest opcja sprzedaży okładki i jej potencjał. W tym miesiącu akurat XOX był bardzo OK - wyjdziemy z numerem na kilkanaście dni przed oficjalnym startem sprzedaży. 

 

A co do Mario - logistyka. Sam kod dostaliśmy kilka dni przed dealine'em, bo po prostu nie było wiadomo, czy zdążymy. A tym samym na takie coś sobie pozwolić nie możemy, że okładkę uzależnimy od tego, czy gra dojdzie, czy nie. Z coverami czasami mamy dogadane tematy na 2-3 miesiące wstecz, bo to przecież zarówno konieczność pozyskania odpowiednich grafik, jak i np. przygotowania materiału. To nie działa tak, że we wtorek kończymy numer, to w poniedziałek rano siadamy "o, to może na cover Xbox One X, to tam weź Roger powiedz Dżujowi niech wykombinuje konsolę, gry i machnie 4 strony" :). 

Odnośnik do komentarza

Konsolite? No właśnie typ jest kontrowersyjny i przyda się w PE. Pamiętam go z dawnych gazetek, czasem łapałem się za głowę czytając jego teksty :)

 

Przeglądam właśnie nowy numer i jestem pod wrażeniem. Jest dużo lepiej niż się zapowiadało. Rozwalił mnie temat numeru, świetnie wszystko opisane i pokazane najciekawsze filmy, gry, książki. Ocena dla Mario do bólu przewidywalna :) Za to GTS trochę za wysoko moim zdaniem. Dobrze że przy recenzji napisaliście tekst o tych leniwych kuchwach. Fajnie że Piechota dla was pisze. Uwaga, na 33 stronie straszy zdjęcie Rayosa!

 

Tak jakoś zgrabnie wyszło że zebrały się recenzje najciekawszych gierek sezonu. Dwie ścigałki, TEW2, Mariano, South Park i inne. Polecam ten numer bardzo!

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...