Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, XM. napisał:

Ci co grają- jak wiatraki? Muszę ładować słuchawki czy idzie bez nich grać? :kaz:

 

Czasami zawyje ale jest OK, choć sam gram w słuchawkach :D

 

To na pewno, najlepsza gra od Sucker Pounch.

No to strzepywanie już w NG 2 było mega tu też cieszy ok ;)

 

 

 

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Soul napisał:

 

Czasami zawyje ale jest OK, choć sam gram w słuchawkach :D

Szczerze, to granie na PS4 Pro bez Sony WH-1000XM3 lub jemu podobnych (z noise cancellingiem) to tylko przy audio na 100 decybeli :P. Przynajmniej na konsoli 1 generacji, przy następnym rzucie Prosów chyba delikatnie poprawili chłodzenie, ale moja z premiery chodzi jak F16 nawet przy gwincie w Wiedźminie xD. 

 

PS5 podobno ma być cichutka jak nowe RTX od Nvidii, więc będzie przeskok jakościowy pod tym względem na pewno :) 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, XM. napisał:

Ci co grają- jak wiatraki? Muszę ładować słuchawki czy idzie bez nich grać? :kaz:

PS4 Slim, chodzi cichutko. 

 

Wjechałem do Złotego Lasu i już trzaskam screeny, klimat Japonii jest niesamowity. Walka :obama:

 

Strzepywanie krwi z miecza :obama:

Odnośnik do komentarza

Nie wprowadzą.

 

Cytat

W walce nie możemy też zablokować kamery na jednym przeciwniku, a to dosyć standardowy element w wielu grach akcji. Dlaczego zdecydowaliście się go nie implementować?

Zrobiliśmy to w pełni świadomie i celowo. Chcieliśmy zaoferować poczucie walk z filmów samurajskich, gdzie jeden wojownik jest otoczony przez wrogów - w tym wypadku Mongołów, znanych z wielkiej liczebności jednostek - atakujących jako jedna grupa. Gracz musi odpowiednio reagować i mieć podzielną uwagę. Atakować jednego, potem drugiego wroga. Nigdy nie skupia się na jednym przeciwniku w całej grupie długo, bo ściera się z kilkoma naraz.

Gdybyśmy dodali lock-on, to położyłoby większy nacisk na skupianie się na jednym oponencie, nawet podczas potyczki z całym oddziałem. To nie jest coś, co chcieliśmy wprowadzić do gry. Wyjątkiem są oczywiście specjalne pojedynki jeden na jednego - ale w tym przypadku to logiczne, bo bohater skupia całą swoją uwagę na ruchach rywala, próbując przewidywać jego ataki i dobrze kontrować.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, po prologu mogę powiedzieć że takiego klimatu i grafiki nie było od czasów RDR2. Jak wjeżdżamy na polanę w akompaniamencie tytułowego utworu i wjeżdża logo SP miałem ciary jak przeskórwesyn, czegos takiego na tej generacji nie miałem zbyt często. Muzyka, klimat, grafika, walka mieczem- top gier ever. Wracam nakorwiac., a hard jest pięknie satysfakcjonujący.

 

Co jeszcze napiszę- przy premierze god of wara pisałem, że dwie najlepsze mini mechaniki w grach to reload w geow i powrót topora z GoWa. No to teraz mamy trzecią:)

Edytowane przez XM.
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, XM. napisał:

Dobra, po prologu mogę powiedzieć że takiego klimatu i grafiki nie było od czasów RDR2. Jak wjeżdżamy na polanę w akompaniamencie tytułowego utworu i wjeżdża logo SP miałem ciary jak przeskórwesyn, czegos takiego na tej generacji nie miałem zbyt często. Muzyka, klimat, grafika, walka mieczem- top gier ever. Wracam nakorwiac., a hard jest pięknie satysfakcjonujący.

 

Co jeszcze napiszę- przy premierze coś od wara pisałem, że dwie najlepsze mini mechaniki w grach to reload w geow i powrót topora z GoWa. No to teraz mamy trzecią:)

 

No miałem  identycznie, to wejście jest piękne i tak koniecznie HARD.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, XM. napisał:

Dobra, po prologu mogę powiedzieć że takiego klimatu i grafiki nie było od czasów RDR2. Jak wjeżdżamy na polanę w akompaniamencie tytułowego utworu i wjeżdża logo SP miałem ciary jak przeskórwesyn, czegos takiego na tej generacji nie miałem zbyt często. Muzyka, klimat, grafika, walka mieczem- top gier ever. Wracam nakorwiac., a hard jest pięknie satysfakcjonujący.

 

Co jeszcze napiszę- przy premierze god of wara pisałem, że dwie najlepsze mini mechaniki w grach to reload w geow i powrót topora z GoWa. No to teraz mamy trzecią:)

Sorry za minusika, omsknął mi się palec:wub:

 

O, naprawiłem. 

 

Krajobrazy w tej grze są wręcz baśniowe, łoł. 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...