Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ListuniO napisał:

I podajesz kartę MM żeby doliczyło voucher właśnie przy kasie...

Baba z infolinii mowi ze tak sie nie da xF Trzy razy byla sprawdzac az w koncu mowi, ze nie wie czy mogę zamowic w cenie normalnej, a potem okazac voucher na miejscu. Jezu co za tłuki xd Zrobie tak, najwyzej anuluje i kupie po prostu biorąc z półki.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, _Red_ napisał:

Baba z infolinii mowi ze tak sie nie da xF Trzy razy byla sprawdzac az w koncu mowi, ze nie wie czy mogę zamowic w cenie normalnej, a potem okazac voucher na miejscu. Jezu co za tłuki xd Zrobie tak, najwyzej anuluje i kupie po prostu biorąc z półki.

Jeśli masz voucher w ramach klubu media markt to musisz sobie go aktywować na www. Jak grę zamówisz i będziesz odbierał to idziesz normalnie do kasy i płacisz jak chcesz - gotówka, karta, bonami sodexo, voucherami pre paid oraz karta klubowicza i wtedy ściąga. Ja tak dokładnie kupiłem Wiedźmina na NS. I tez było na www info ze do preordera nie mogę ale po zabiegu jak wyżej działa. Jak brałem tlou2 to tez płaciłem cześć karta a cześć bony przedpłacone. 

Edytowane przez ListuniO
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
- 'Sucker Punch's best game yet, but it's far from perfect.'
- Two visual modes on PRO: 'Higher resolution' and 'Better frame rate'.
- On quality, you get a 3200x1800 via checkerboard reconstruction for 4K
- Perfomance reduce the resolution to 1080p
- Game target is 30 fps on both base PS4 and PRO
- John highly recommend the 'Higher resolution' mode if you have a 4K on PRO
- Both of the Pro's modes target 30 frames per second
- Option for HDR as well, with John say 'certainly makes a very strong first impression'
- Settings using for John at HDR (He using a LG OLED TV): Brightness - 70, UI Brightness (HDR) - 30
- Audio is the best aspect of the game as well
- The sound mix in this game is remarkably powerful to the point where it sounds more like a film as opposed to a typical game
- The use of the LFE channel for deep but smooth bass combined with heavy reliance on surround sound channels works brilliantly
- 'Beyond the audio, there's no doubt that Ghost of Tsushima is a simply beautiful game'
- The second video will be more about the base PS4, so this video is more focus on PRO.
- While on the 'Higher resolution', the game runs at 30 with some dips on heavy battles, to 28 to 29, but he still recommend using the Higher resolution
- Animation have some flaws as John mention when sometimes he walking (he call mix bag), but animation in battle are very detail.
- Loading times are incredibly fast, reaching around 6 seconds when you die.
- Photo mode was a step foward from any photo mode game yet
- You get so much options on the photo mode that can even affect the frame rate while changing weather system or seeing far ahead locations
 
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, 

 

w związku z przedsprzedażą Gry PS4 Ghost of Tsushima Edycja Standardowa przesyłamy Państwu kod do pobrania dodatkowej zawartości cyfrowej:

 

• cyfrową miniścieżkę dźwiękową Ghost of Tsushima

• dynamiczny motyw Jina z Ghost of Tsushima

• awatar Jina z Ghost of Tsushima
 

:turned:

Sprawdzałeś ten kod? U mnie wyskoczyło że kod błędny lub zużyty. Pisałem maila do MM ale do tej pory cisza.
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, KOMARZYSKO napisał:
6 godzin temu, iluck85 napisał:

Dzień dobry, 

 

w związku z przedsprzedażą Gry PS4 Ghost of Tsushima Edycja Standardowa przesyłamy Państwu kod do pobrania dodatkowej zawartości cyfrowej:

 

• cyfrową miniścieżkę dźwiękową Ghost of Tsushima

• dynamiczny motyw Jina z Ghost of Tsushima

• awatar Jina z Ghost of Tsushima
 

:turned:

Pokaż więcej  

Sprawdzałeś ten kod? U mnie wyskoczyło że kod błędny lub zużyty. Pisałem maila do MM ale do tej pory cisza.

 

 

Na kompie, ale zero reakcji. Może działa od 17? 

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych ocenach jestem już spokojny o jakość gry :D Jak zawsze recenzji nie czytam, widziałem jeden trailer, 2 minuty gameplayu i tyle mi wystarczy. Już się nie mogę doczekać, w końcu open world z klimatem, o jakim marzyłem <3 No i beka, bo to kolejny preorder, którego nie ogram w dzień premiery, także jakoś będę musiał wytrzymać do niedzieli ;( O ile w ogóle MM ogarnie i jutro do południa będę mógł odebrać zamówienie...

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Czytam reckę za recką i wychodzi na to, że w grze jest kapitalny system walki, może dlatego skradanie nie jest aż tak fajnie, bo każdy woli wbijać głównym wejściem? :)

 

No ale jednak tytuł do czegoś nawiązuje, moim zdanie skradanie powinno być tak samo dobre jak walka.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...