Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Czoperrr napisał:

Trailery wzbudziły u mnie dreszcze na myśl o grze bedącej wariacją Onimushy / Tenchu. Po zobaczeniu recenzji jest to jednak kolejny quasi open world w stylu Assassin's Creed, którego nie trawię. Ogra się jak będzie za 59zł.

Wystarczyło przeczytać jakie studio stoi za grą aby to było oczywiste przy pierwszym trailerze;) .

Ja liczę że setting o którym marzyłem przez lata w assasynach mnie przekona do gry. 

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wredny napisał:

Przypuszczam, że z tego samego względu, dla którego sporo osób (w tym ja) wybierze angielski zamiast japońskiego - żeby nic nie umknęło w ferworze walki lub innych wydarzeń :reggie:

tym bardziej, ze angielski w wykonaniu samurajow jest dosc przerysowany i co za tym idzie do bolu wyrazny i gramatyczny, wiec spokojnie wszystko wpadnie

 

w tlou2 ang byl bardzo naturalny, jakby na odpier dol, mnie to wku rwialo troche podczas eksploracji, gdy postacie ze soba rozmawialy to czasami nie potrafilem zrozumiec tego belkotu. a zwlaszcza tommy i jego maniera w stylu howdy partner. przez niego to wlaczylem ang napisy, bo go czasami czytac musialem xd

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

Katan wtedy nie powinno jeszcze być, bo japończycy używali wówczas tachi, no ale to malutki szczegół ;)

Całkiem sporo rzeczy jest ponaciąganych albo jeszcze nie z epoki ale to w dalszym ciągu gra, która ma dawać frajdę i zaspokoić pragnienie w wielu od lat - dobry otwarty świat w Japonii z samurajami.

Odnośnik do komentarza

To moze wyjasniac czekanie na w(pipi):

Cytat

You can demand a duel at the start of any encounter with a group of enemies. If Jin (the protagonist you control) wins the duel, then an enemy is dead (and later he unlocks the ability to kill two or three enemies for "free" immediately after). But if he fails at a duel, the only thing that happens is that he takes a little bit of damage, and the fight continues with no dead enemies to start with. 

 

Czytam te najnizej ocenione i staram sie wylapac co im przeszkadzalo. Niektorzy narzekaja na kamere, ze sie nie da lockowac na przeciwniku i sie dziwnie zachowuje. Male zroznicowanie przeciwnikow i powtarzalne misje poboczne (z drugiej strony ci co ocenili wysoko pisza ze sa dobre te misje). 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Il Brutto napisał:

(...) nie da lockowac na przeciwniku i sie dziwnie zachowuje. Male zroznicowanie przeciwnikow i powtarzalne misje poboczne (z drugiej strony ci co ocenili wysoko pisza ze sa dobre te misje)

 

1 minutę temu, Andżej napisał:

no ci, co gre chwala, pisza wlasnie wrecz przeciwne rzeczy, ze misje poboczne zroznicowane i ze roznorodnosc przeciwnikow jest spora, zwlaszcza, jesli chodzi o ich styl walki 

Czyli cała masa sprzeczności...

 

 

A na koniec najważniejsza kwestia.

Spoiler
3 minuty temu, Plugawy napisał:

Ciekawe czy beda silne kobiece charaktery i Murzyni.

 

 

A przeczytałem tylko cztery posty w tym temacie :obama:

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy w dniu premiery jeszcze bedzie. Nie mam spiny, ale chcialem voucher MM użyć (niestety nie da się go zaaplikować przy zamówieniu preordera). A jak zamówię bez vouchera to potem facet poda mi chyba za 299 zl w punkcie odbioru i już będzie za późno na zuzycie kuponu?

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Red_ napisał:

Ciekawe czy w dniu premiery jeszcze bedzie. Nie mam spiny, ale chcialem voucher MM użyć (niestety nie da się go zaaplikować przy zamówieniu preordera). A jak zamówię bez vouchera to potem facet poda mi chyba za 299 zl w punkcie odbioru i już będzie za późno na zuzycie kuponu?

Swoją drogą, ostatnio widziałem, że chyba zwiększyli kwotę min. zamówienia. Teraz dają 40 zł na zakupy od 400 zł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...