Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

- The game is grounded and realistic.
- The trailer we saw last night is not part of the main story, it’s a side quest!
- There a lot of stories in the game that you may not find them all.
- Main storyline will be Jin vs. the Mongols.
- The game is a original work of fiction they are not rebuilding history stone by stone.
- He’s had to go beyond his samurai training in order to fight back against the Mongols.
- The theme of the combat is “mud, blood, and steel”. Expect to get dirty and muddy.
- Possibility of other weapons but they’re only showing the katana right now.
- Jin has learned to use a grapple hook but this is not part of his samurai training. He’s had to learn new tricks to silently kill the mongrels.
- Strong focus on minimalism for the graphics, you see the things that are more pronounce.
- “Movement” is the environment theme, expect everything to move - blowing trees, windy fields, falling leaves.
- Everything you can see in the background you can go to such as a Pogoda and Mongol ships, you have the freedom to go where you want at your on pace.
- They want to give players a lot of navigational options.
- There will be a minimal game HUD but they’re not showing it just yet.
- Looks like there’s a photo mode.
- You can play the game with a Japanese voice track.
- Your horse will be integral. Looks like you have a friend for the story.
- It’s an open world game.
- The main character is called Jin Sakai.
- Jin’s nickname is “The Ghost of Tsushima”.
- Jin has become a “legend” in Japan called “The Ghost”.
- Expect that level of detail (E3 2018 trailer) in the whole game.

 

:banderas:

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Soban napisał:

Przecież oni chyba celują bardziej w realizm walk niż napierdalanie fikołków i juggle. Wygląda to i tak lepiej niż walka z gloryfikowanego wieśmaka 3.

Zrobili mi smaka pierwsza walka z trojka przeciwnikow gdzie pierwszy gine od fantastycznego pojedynczego ataku wyprzedzajacego. Niestety zaraz potem mamy ciach ciach ciach a typ nawet nie wyglada na obitego. O ile szlachtowaie jakichs demonow katana przyjmuje bez marudzenia tak ten miecz plus ludzki przeciwnik no nie bardzo. Zwlaszcza, ze gra cala reszta otoczki tak swietnie oddaje klimat i realia tamtych czasow.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Jesli w misji pobocznej dzieja sie rzeczy lepsze niz w niejednej glownej w innych open worldach, to mozna byc dobrej mysli. Jak juz mowilem wczesniej, open world poznaje sie co najmniej po paru h z gra.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2018 o 09:26, Fanek napisał:

Tak i ja czytałem, ale ta oprawa na open world to chyba zbyt wiele, może to beda takie lokacje jak przykładowo w GoW i loadingi ukryte za cut scenkami


Taaaa, bo Horizon Zero Dawn było brzydkie, albo nie było open-world...
 

W dniu 12.06.2018 o 10:13, YETI napisał:

Niesamowita sceneria, pierwsze skojarzenie, walka Snejka ze swoją mentorką. 

W dniu 12.06.2018 o 11:03, milan napisał:

Nie wiem czy od czasu, nawet nie wiem  czego , widziałem coś równie pieknego jak  walka pod tym drzewkiem. Te czerwone liście smigajaće przy machnieciach mieczykiem, 

W dniu 12.06.2018 o 13:28, Pupcio napisał:

ta walka w liściach :banderas: 

 

No mi sią akurat HERO z Jetem Li skojarzyło natychmiastowo :)

giphy.gif

 

10 godzin temu, Rozi napisał:

A gameplayowo będzie jak z nowym God of Warem.

10 godzin temu, Rozi napisał:

Tak, tak, cudowny gameplay, cudowne znajdźki, walki jak z Dragon Balla i wszystko jest takie niesamowite, takie AAAAAAAA :bye:

 

Boję się, że Ghost of Tsushima też będzie taki "niesamowity".


Żadnych nowych wieści od Rockstar, że musisz tu pyerdolić swoje smutne farmazony?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...