Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ukanio napisał:

Zdecydowanie nr. 1 targów.

Niesamowite, za(pipi)iste pod każdym względem oraz także piękne zaoranie grafą pieców za 30k przez pudełeczko w cenie 1.5k.

hehehe, to tak nie dziala. 

 

mysle ze trzeba cie nieco zahartowac kolego, wiec bedziemy to robic powoli, sukcesywnie, zaczniemy od prostych rzeczy az w koncu dojdziemy do natury pokazywania renderow/i-gf na targach gier:

 

Świety Mikolaj nie istnieje.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Xantu napisał:

 

To będzie open world. Tylko, że zrobiony z duszą. Przynajmniej tak piszą w internetach. 

 

Tak i ja czytałem, ale ta oprawa na open world to chyba zbyt wiele, może to beda takie lokacje jak przykładowo w GoW i loadingi ukryte za cut scenkami

Odnośnik do komentarza

Jaram sie fhói !!! Mnie nie przekonuja głupie prowokacyjne teksty w stylu ze wszystkie gry Sony sa na jedno kopyto bo wystarczy w nie zagrac zeby zrozumiec ze tak nie jest. Jesli faktycznie to wiedzmin-like game to rzucam w Was workiem pieniedzy i czekam na szybką premiere. 

I ta walka wyglada bardzo przyjemnie. A ten moment walki z ta stara baba to 8=======================3

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ukanio napisał:

Taka od(pipi)ana sceneria to powinna być w nowym Soul Calibur, ale niestety bijatyki grafiką nie stoją w tych czasach.

W sumie beka, że open world ma 10 x lepsza grafikę niż dzisiejsze bijatyki gdzie jest arena i dwoch typów xD Gdzie sie podziały czasy T3 czy TTT z PS2.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie spodziewałem się, że Sucker Punch tak odrobi swoją pracę domową, szczególnie filmową, oj widać, że ktoś tam designerom puszczał klasyki jidaigeki.  Duuuuuże zaskoczenie in plus, bardzo duże.  Chyba moja gra targów (przed TloU II i Dying Light 2, Spider-Mana już nie liczę, bo pre-order jest pewny gdzieś od roku :V). Będzie grane.

Z notki na blogu: pokazany gameplay, to część subquesta związanego z postacią, z którą walczymy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...