Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Blantman, dziękuje. Ogarnę screen jak wytrzeźwieje :)

 

 

czyli pewnie jutro ale dopiero po obowiązkowym posiedzeniu przy stole z rodziną. W ogóle to dostałem fajny zegarek, perfumy i pare innych fajnych rzeczy ale to jest nic przy waszych prezentach. To jedy niesamowite. Kocham Was :)

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Milo sie tak patrzy na to wszystko, a jeszcze milej w tym uczestniczyc ;)

 

Ja w tym roku nie mialem prezentow w ogole, ale to tylko i wylacznie dlatego ze jechalem w troche inne strony rodzinne i zapowiadalem sie ze nie oczekuje od nich prezentow zadnych i vice versa ;) przywiozlem flache i troche stekow ( bo pracuje w steak housie aktualnie ) i tyle, ale mimo wszystko jakos tak mi bylo glupio jak wszyscy otwierali prezenty a ja nie mialem nic, a Wy chlopaki uratowaliacie ta sytuacje i za to Wam dziekuje, kocham to forum i to community :)

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki Rayos

rayos.png

 

Taka dobra gierka bajer. No i masa radochy bo pod choinką nic nie było.  Tutaj nagle taki prezent od razu poprawił mi humor i będę miał w co pogrywać jak tylko wrócę do Chin.

 

plus

 

selene.png

Edytowane przez Dante
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
 
Nawet jeśli nie dostał, to chyba nie problem jeszcze trochę poczekać (zwłaszcza jak dostał gierki od innych)  
Chodzi mi o osoby, które nie dostały NIC, nie od swojego osobistego Mikołaja, ale w ogóle. Szkoda by było, żeby ktoś czuł się pominięty w tym bombardowaniu ;)
Odnośnik do komentarza

Velius, Ireq i Rayos na bank o to zadbali :) Zresztą wszyscy mikołajowie się rozszaleli mocno. Chcę wrócić do domu i zacząć grać w te wszystkie gierki, zwłaszcza, że już trochę wypiłem i zacząłem oglądać recenzje otrzymanych prezentów na Tubie :yakubu:

Edytowane przez Bzduras
.
Odnośnik do komentarza

Ja rozpocząłem ogrywanie od tales of berseria. Miałem tylko "sprawdzić" jak chodzi na pc ale historia na razie mnie wciągnęła. Reszte też po instaluje i po testuje bo mam 7 dni wolnego :D

 

A tak przy okazji taki prezent czekał jak kompa uruchomiłem przed chwilką. Dziękuję @Kosmos

 

26112053_1786284331411433_22134929897777

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...