Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Ile jeszcze lat koleś z zaawansowaną demencją będzie dręczył ten naród komentując mecze? Dobrze, że nie dają mu już żadnych spotkań drużyn których nazwisk nie potrafi odczytać z kartki leżącej przy stanowisku na którym siedzi, ale w sumie co z tego skoro tak tych bardziej znanych pomyli z Maradoną.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Ej no, "raz na 10 prób" to znacząca przesada. To był 45. wolny Cristiano Ronaldo na narodowej imprezie i trafił do bramki po raz pierwszy.

 

 

Wybitny mecz Cristiano, nie chodzi tylko o gole. Mocarne spotkanie. Ale nadal obrona Hiszpanii nie powinna w ogóle zbliżać się do takiej liczby błędów w kluczowych momentach. Po ekipie, w której z ławki wchodzą Iago Aspas i Lucas Vazquez, spodziewałem się prędzej problemów ze strzelaniem (i w sumie nadal spodziewam - cholera, Hiszpania też przecież nie grała nijak tak, żeby "na oko" zdobyć 3 gole w tym meczu). Obrona z kolei jest znana i zgrana, jakby pomyśleć z góry: chyba najsolidniejsza na Mundialu, a co zrobiła, widzieliśmy.

 

 

Całkiem ciekawa gadka Mourinho o meczu. Trener jest ekspertem telewizji Russia Today, czyli, hm, nazwijmy to: rosyjskiej TVP, aczkolwiek ma nieco więcej do powiedzenia o futbolu, niż niektórzy w TVP.

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ogqozo napisał:

Dziś kurs aż 11, że pokonają Argentynę - która nadal nie przekonuje (a obrona wydaje się znacznie słabsza, niż 4 lata temu), 

 

Czy ja wiem czy tak znacznie słabsza? Co prawda nie ma Zabalety (który siadł z formą po odejściu z City) i Romero, ale taki Otamendi jest dużo lepszy od Demichelisa, Fernandeza czy Campagnaro na których doczłapali się do finału cztery lata temu. Boki obrony rzeczywiście tylko trochę eksperymentalne ale zobaczymy.

 

Tymczasem na twitterze janusze futbolu w pełni

 

 
Kante na dziesiątce xD

 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, c0ŕ napisał:

wracając jeszcze do wczorajszego meczu

 

35405339_1517659805010420_49108847961602

 

:pawel:  viscajasiek prawdziwy ekspert

 

miałem nie wchodzić na te rakowe fanowskie stronki w trakcie mundialu, ale było warto

No ja już z ziomkiem dziś gadałem, fanem bayernu nienawidzacym (xd) realu i krystyny i mi nawijał, że ronaldo pozai bramkami to w sumie nic nie pokazał xdd

Odnośnik do komentarza

no ciężko z takimi typami, jakbym umiał bić to bym naje.bał fizycznie a potem pokazywał że choćby karnego sam wywalczył albo jak podał na czysto Guedesowi i miałby asystę. Zaje.bisty mecz z jego strony i nie wiem jak można temu zaprzeczać.

 

Dobra, jedziemy z Argentyną. Nakur.wiaj Gylfi

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Yakubu napisał:

No ja już z ziomkiem dziś gadałem, fanem bayernu nienawidzacym (xd) realu i krystyny i mi nawijał, że ronaldo pozai bramkami to w sumie nic nie pokazał xdd

No bo on procz bramek nic nie pokazuje. Przeciez bramki nie sa najwazniejsze w pilce noznej. Gdyby jakiegos karnego obronil wtedy mozna by mowic ze jest dobry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...