Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, aphromo napisał:

To moze inaczej - czy z reka sercu mozesz powiedziec, ze Japonia nie jest lepsza od nas i powinna przegrac ?

To jest niestety ciężkie do przewidzenia. Piłkarze grając bez spiny mogą się okazać lepsi od tych co grają jeszcze o coś. Ten mecz może być bardzo różny. Zależy od podejścia tych con nie grają już o nic :)

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Czezare napisał:

Mam bardzo złe przeczucia odnośnie naszego meczu z Kolumbią. Nawet Tunezja przegrywając 2:5 z Belgią grało lepiej od naszych z Senegalem, także tego...

Wynik meczu Niemców trafiony, tu w zasadzie też. Prorok jakiś czy co?:dunno:

Odnośnik do komentarza

Teraz się zacznie takie typowo polskie pyerd.lnie i historie jak za Smudy.Okaże się ze oni nie trenowali tylko kopali piłkę dla zabawy i do zdjęć dla dziennikarzy.Dodatkowo wyjdzie jakiś konflikt i totalna alienacja Nawalki od rzeczywistości. Szkoda tylko, że jak był czas na poprawę to wszyscy lizali sobie uszy. Pełna obłuda jak zwykle...

Odnośnik do komentarza

Błaszczykowski był do dyspozycji, po ostatnim urazie nie było już śladu. Nie zagrał od początku, bo chciałem sprawdzić ustawienie z trzema obrońcami i skorzystać z innych wariantów na boisku. Jakub miał pojawić się w drugiej połowie, ale musiałem zmienić obrońcę – wyjaśnił szkoleniowiec.

 

nie no kurla, mecz o zycie a ten chcisl sobie nowe ustawienie przetestowac xd szkoda chlopa

Odnośnik do komentarza

Prześlizgnęliśmy się na wielkim farcie przez eliminacje i liczyliśmy na to, że osiągniemy coś na mundialu, kadrą w której 5-6 piłkarzy przez pół roku nie wykonuje praktycznie swojego zawodu, lub robi to na poziomie 3 szeregu europejskiej piłki. Albo trzeba było po eliminacjach ryzykować i ogrywać 3-4 piłkarzy z ekstraklasy ale co mecz, z trzonem kadry, albo tak jak Nawałka szukać ustawienia 3-5-2 taranującego bramkę tak na prawdę 5 obrońcami i liczyć na cud kontr. To nie wyszło, do tego piłkarze zaczęli rządzić ustawienie i mamy to co mamy. Po 4 latach niezłej przygody mamy rozwaloną kadrę na koniec jak za Smudy czy Fornalika. Najgorzej, że zaczynamy od zera, kręgosłup został przetrącony, zmienników na dzień dzisiejszy nie ma, atmosfera zrujnowana, a w Polsce nie ma trenera, który mógłby przejąć kadrę. 

 

ps. czego mi zabrakło... gryzienia trawy, nie wiem może mi się wydaje, ale jak miałbym 20 mln zł na koncie i tak prestiżowe rozgrywki przed sobą, to jakbym się nie zżygał po meczu w szatni, to było by mi wstyd. 

 

I nadal uważam, że żaden piłkarz z ekstraklasy typu Szymański, Frankowski, Niezgoda, Żurkowski nie zmienili by tu nic, bo są nieograni, niedoświadczeni, nie próbowani odpowiednio wcześniej, nie wprowadzani wtedy kiedy gra szkielet kadry. Ale w każdej dyscyplinie drużynowej mamy tak samo: przychodzi trener - sukces na miarę możliwości, zmęczenie materiału, drużyna przejmuje władzę nad trenerem, fochy, granie za zasługi, brak jaj, wpier*ol i od nowa
 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...