Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

boli, boli w ch.uj. W 2006 mimo że pamiętam nasze mecze to jednak z racji wieku to po mnie spłynęło, w 2008 o ile dobrze pamiętam to do ostatniego meczu chociaż mieliśmy jakieś matematyczne szanse (Austria chyba miała pyknąć Niemców, a my mieliśmy pokonać Chorwację kilkoma goli) więc jakaś nadzieja była.

 

W 2012 mieliśmy jakieś impulsy mimo wszystko, gol Lewego czy Kuby to były miłe momenty i jakoś byliśmy w grze do tego trzeciego meczu.

 

Smutno w ch.uj, po prostu. Zero walki na poziomie, zero planu gry, kopanina, po prostu zaprzeczenie tego do czego ta kadra nas przyzwyczaiła w ostatnich latach.

 

Ja pier.dolę, przecież nawet w 2006 z Niemcami jakoś walczyliśmy, Brożek i Smolarek bili po poprzeczkach pod koniec, a tutaj? Masakra.

Odnośnik do komentarza

Środek pola to jest dramat, Krychowiak bardzo słabo, Zielinski chowa sie jakby nie chcial pilki dostac.
Kurla pazdan mial rozgrywac? Dramat.
Pomijam juz fakt ze z tak dysponowana Kolumbia KAŻDA drużyna z tego mundialu miala by problem.
Ten mecz byl z góry na straty z Senegalem mieli szansę to zagrali uber kibel.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja pyerdole. W 2002 i 2006 bylem dzieciakiem i jak dzieciak przezywalem te mecze, zwyciestwa cieszyly, porazki smucily. Ale tak jak kur wy zawiedli na tym turnieju....... Podchodzilem z dystansem ale patrzac na to pokolenie myslalem ze uda sie wyjsc z grupy. No rozczarowali bardziej niz 12 lat temu, dramat. Bylismy z Arabia i Panama najslabsi na mundialu, NAJSLABSI XD. Zero pomyslu, argumentow, najlepszy zawodnik kasowany, bledy w obronie, paniczne, nielogiczne zmiany. Rece opadaja, nie dali zadnej radosci po tych 12 latach czekania.

 

Jedno co z tej kadry zapamietam fajnego to euro 2016. Na pewno w pisde zmian po turnieju, sporo starych odejdzie, Nawalka out.

 

Plusy dzisiejszego meczu? Ujecia Kolumbijek na trybunach i to: 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...