Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, c0ŕ napisał:

dziennikarz po angielsku zadał Lewemu normalne pytanie czy rozważa swoją przyszłość w kadrze, a Robert chyba udał że nie zrozumiał i zaczął pier.dolić znowu to samo, że no szkoda w ch.uj że nie poszło xD

Wczoraj w trakcie meczu komentator powiedzial, ze James z Lewandowskim spytani jak sie porozumiwaja w Bayernie powiedzieli, ze "kazdy ma swoj angielski ale jakos daja rade" xD

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

K

Ale bez kitu, nie wypisujcie bzdur bo ani Kucharczyk ani Frankowski nic na Kolumbie by nie dali.

Oni zagrali futbol na najwyższym światowym poziomie,  nie osiągalny dla nas.

 

 

Kolumbia zagrała jak zagrała, bo Polska im na to pozwoliła,  z Senegalem takiego koncertu nie będzie

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartg napisał:

Zawsze mnie śmieszy obwinianie trenera, że nie wiedzieli co grać. No w piłkę (pipi)a mać, celnie podawać, biegać, jak jest sytuacja strzelić obok bramkarza. To nie NBA, że egzekwujesz skomplikowane zagrywki, siedem zasłon żeby dostać czystą pozycję do rzutu. 

 

Za wszystko obwiniać trenera nie można, tylko jak ktoś stoi jak widły w gnoju i nie reaguje na to co się dzieje na boisku to już coś nie tak,

Odnośnik do komentarza

Nawałka miał nową taktyke i mówi mi że jest w porzadku ja mowie co ty pier.dolisz ta taktyka nas wyje.bie z turnieju on wstal Adam wstał i mowi co ty ku.rwa gnoju i kartke z formacja do mnie wystawia chcial mi swój wybór wytlumaczyc a ja go na piz.de fast attack bomba w oko ku.rwa na brzuch oddechu nie mogl zlapac sweter mial na sobie na leb mu sweter zalozylem bomby od dolu mu wale na nos Peszko nas rozdziela ja mialem ta flage za czteropak harnasia dostalem z orlami
i tak mnie szarpal ze mi wszystkie orly z flagi spier.dolily

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

yebani przez ostatnie 4 lata eliminacje do duzych imprez wygrywali bez trudu, cos tam zawsze stwarzali w przodzie, nawet towarzyskie przed tym mundialem nie byly padaczne, a teraz linia obrony ze wszystko to bylo ponad stan, a senegal i kolumbia to dream teamy poza zasiegiem i w sumie powinnismy byc zadowoleni bo pilkarze dali z siebie wszystko

 

najgorsza druzyna mundialu, im bym nawet panama nayebala - czemu? bo panama by przynajmniej biegala i walczyla z watroby, a te kuvvy nic

 

jak praktyczny brak stwarzynych okazji, pomyslu na gre i tragiczna defensywa to dawanie z siebie wszystko to gdzie zatem wzgledem naszej pilki sa druzyny takie jak islandia, iran czy australia?

Odnośnik do komentarza

Pojechał Nawałka z reprezentacją Polski do Rosji, a tam odbywały się Mistrzostwa Świata.
Reprezentanci Polski mówią do Nawałki:
- Zapisz nas proszę. Na pewno wygramy! Zobaczysz...
- Co ty Polska, nie dasz rady.
- Mówię ci, że dam. Proszę zapisz mnie.
Więc zapisał Nawałka reprezentację Polski na Mistrzostwa Świata. Po chwili wszystkie reprezentacje stanęły na starcie, a wśród nich Polska. Sędzia dał znać, rozpoczął mistrzostwa i reprezentacje wystartowały. Pierwszy mecz i Polska przegrywa. Nawałka zaniepokojony wydziera się z trybun:
- No i co? Jesteście ostatni!
- Spoko, spoko.
Drugi mecz i reprezentacja Polski znów przegrywa. Nawałka się wydziera:
- Polska, co jest?!
- Spoko, spoko.
W ostatnim meczu reprezentacja Polski znów była najgorsza i przegrała mecz. Po Mistrzostwach Świata podchodzi do nich Nawałka:
- No i co? Mówiliście, że dacie radę. Co jest reprezentacjo?!

 

Spoiler

- Jesteśmy dziadami no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Piszczka, niech pan zapyta tych innych, kur.wa, naszych chłopaków, co kur.wa zrobili. Co kur.wa, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie kur.wa zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby kur.wa… I te mistrzostwa nam się nie należały, a po tym co dzisiaj tutaj było. I brawo dla przeciwników. My jesteśmy beznadziejni, kur.wa, i tylko tyle mam do powiedzenia. Dziękuję bardzo.

 

:ragus:

Odnośnik do komentarza

No ale sam nie widzisz, że trochę się Nawałka pogubił? Nagła zmiana taktyki na totalnie niedopasowaną do piłkarzy, robienie z Piszczka półprawego, Glik gotowy na 90 wchodzi na 10. Bez kitu obejrzyjcie teraz mecz z Danią 0:4, wszyscy potraktowali na zasadzie "raz nie zawsze, dwa nie często" nie ma się co przejmować, a wtedy zagraliśmy równie (pipi)owo co z Kolumbią. Ale jakby zero przejęcia bo zaraz potem strzeliliśmy 9 goli potęznemu Kazachstanowi i Armenii, a mecz z Czarnogórą? Też nie było różowo momentami mimo 4:2.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Tokar napisał:

Już za 2 lata poprawa humorów na euro z Irlandiami, Grecjami i Armeniamii, pełnym chwalebnych remisów

 

Spokojnie myślę wygrana w Lidze Narodów i awans, wykorzystamy fakt, że pozostałe drużyny nie zrozumieją o co chodzi i pomyślą, że to turniej towarzyski dla juniorów starszych.

Odnośnik do komentarza

teraz hard czasy po 4 latach grubych gdzie nawet lm byla

 

od nowa trzeba budowac reprezentacje, zaufanie kibicow, nowe zasady kwalifikacji lm zamkna nam furtke na kolejne sto lat, kibole kosa z pzpn, cale szczescie, ze mundial za jakis czas bedzie miec te 48 zespolow, a na euro kwalifikuje sie pol europy wiec jakos moze boniek z kolegami poskladaja marketing

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ficuś napisał:

teraz hard czasy po 4 latach grubych gdzie nawet lm byla

 

od nowa trzeba budowac reprezentacje, zaufanie kibicow, nowe zasady kwalifikacji lm zamkna nam furtke na kolejne sto lat, kibole kosa z pzpn, cale szczescie, ze mundial za jakis czas bedzie miec te 48 zespolow, a na euro kwalifikuje sie pol europy wiec jakos moze boniek z kolegami poskladaja marketing

jaka reprezentacje ty chcesz budowac? co z obecna?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...