Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, schabek napisał:

 

Nie przypjerdalaj sie do bzdur, powiedz lepiej jak tam podobala ci sie kadra ktorej tak broniles i nieomylny Adam. 

 

To chyba nadal te ciezkie nogi co z Chile nie? 

przepraszam panie schabku że kibicowałem naszej reprezentacji, powinienem być tak surowy i ironiczny jak ty, wtedy by na pewno lepiej zagrali, dobrze ze mnie nei poj,ebalo i na mecz nie pojechalem, lepiej z szyderą oglądac przed tv z harnasiem w ręce i pisac na forum

 

dobrze ze sie nie założyłem ze starhem XDDDD

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kosmos napisał:

Pan Hajto wszystko trafnie wypunktował. Nic dodać, nic ująć.

Znowu? Niesamowity facet <3. Zaraz ogladam.

 

8 godzin temu, schabek napisał:

Jutro konferencja Nawalki i Lewego. Oj jakby Roberdzik oglosil zakonczenie gry w reprze, ale by yeblo xD

Nie zakonczy. Jak ktos na weszlo slusznie powiedzial, nie oplaca mu sie to z przyczyn marketingowych. Bo jak to? Robercik polzge zostawia, nie kupie szampona.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, schabek napisał:

DgfB1JRX4AAcMAv.jpg:large

 

Takiego sukcesu jak fakt z 2006 oczywiscie nie wroze ale ta okladka bedzie wracac xd

 

Natomiast za tę okładkę Michał Pol z Przemysławem Rudzkim powinni dostać kopy na du,pę. Kur,wy je,bane pompujące balonik od zawsze, Pol obciągający Lewandowskiemu popier,dalający po studiu z biało czerwoną koszulką pod marynarką.

 

Triggered.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ragus napisał:

 

Natomiast za tę okładkę Michał Pol z Przemysławem Rudzkim powinni dostać kopy na du,pę. Kur,wy je,bane pompujące balonik od zawsze, Pol obciągający Lewandowskiemu popier,dalający po studiu z biało czerwoną koszulką pod marynarką.

 

Triggered.

 

I zabraklo odwagi zeby dac Lewego na okladke, nie wiem czemu jest tam tylko Krychowiak.

 

Ale co w tym dziwnego jak najbardziej rzetelne info o syfie w tej reprezentacji wrzuca janekx89 a nie dziennikarze ktorzy biora za to pieniadze.

Odnośnik do komentarza

a to też prawda, nie licząc tego wylewu przy 0:2 dla senegalu, czym im krychowiak zawinił? no sorry, ale widzę 4-5 kandydatów którzy powinni być na tej okładce, w tym robercik.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nawałka zapragnął być mądrzejszy od wszystkich wokoło - łącznie z Logiką.

Na Euro zagrało prawie wszystko, teraz nie zgrało się praktycznie nic. Coś zepsuło się od środka. Lewandowski po meczu mówi, że taki był realny stan naszej kadry, że wyciągaliśmy dotychczas 120%. Pierniczenie! Przecież te mistrzostwa zagraliśmy na poziomie jakieś Albanii czy Armenii. Nie chce mi się wierzyć, że piłkarze grający w dobrych europejskich klubach nie potrafią wymienić więcej niż kilku podań na połowie przeciwnika. Przecież te mecze wyglądały jak jakiś zbiorowy paraliż ofensywny.

Odnośnik do komentarza

Chyba po prostu to ten moment, że pewna grupa ludzi się wypaliła, nie na darmo w piłce trener pracujący lata z jedną kadrą/drużyna klubową to coraz większa rzadkość. Paru graczy odejdzie z repry na pewno (Piszczek, Błaszczu), pytanie co z trenerem, w kraju to taka bieda w temacie, że zostaje chyba tylko Dan Petrescu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...