Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bartg napisał:

 

No nie wiem co tak słabo #var 

 

Sędziego z meczu Iran- Portugalia nie ma w tym gronie? Odmówienie karnego Iranowi i obawa przed pokazaniem czerwonej kartki Krystynie. Portugalia może być wdzięczna temu sędziemu, bo już powinni być poza turniejem.

Edytowane przez Yamaneko22
Odnośnik do komentarza

Gość sędziujący Meksyk - Korea, który puścił kontrę po faulu na Azjatyckim Tygrysie, z której Chicharito strzelił bramkę, mam nadzieję też już na feriach. To, podobnie jak Serbię i niepodyktowany karny na ich korzyść, kosztowało Koreę awans z grupy - ale to pewnie wiecie.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Oglądam teraz transmisję z przylotu repry, oczywiście poljaków sporo przyszło, głównie januszów i Grażyn po autografy xD i te teksty, ZADOWOLENI JESTEŚMY NO NIE POSZŁO ALE POLSKA!!!

 

echhhh, idę rozchodzić ten cringe 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Starh napisał:

Marciniak podobno też do domu ;]

No nie podobno juz bartg wrzucal info, że nie sędziuje dalej bo varu nie uzywał 

2 minuty temu, c0ŕ napisał:

NIC SIĘ NIE STAŁO XD

<3 :wub: <3

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Lewandowski^^ Czyli od poczatku mialem racje:nosacz3: No a przylot pilkarzy dramat, lesne dziadki poklepane po pleckach, juz za 4 lata, jeszcze brakuje zeby ktos powiedzial no nie pyklo i o co morde pilujecie:nosacz:

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, c0ŕ napisał:

Oglądam teraz transmisję z przylotu repry, oczywiście poljaków sporo przyszło, głównie januszów i Grażyn po autografy xD i te teksty, ZADOWOLENI JESTEŚMY NO NIE POSZŁO ALE POLSKA!!!

 

echhhh, idę rozchodzić ten cringe 

Ciekawe jak tam było po przylocie niemieckiej repry. Czy Kruku z kumplami krzyczał jakieś - Es ist nichts passiert, Deutscher es ist nichts passiert?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kanabis napisał:

Zdecydowanie powinien byc Jezusek za Wernera

 

A miałem dać Harrego w typerze na króla strzelców, ale przypomniało mi się cumming home, zaśmiałem się sam do siebie i wpisałem malarza chodnikowego :[

 

Jak jesteśmy przy podsumowaniach fazy grupowej, to mnóstwo zostało powiedziane i napisane na temat występu orlików nawauky, a przecież wszystko można zawrzeć w jednym gifie

 

giphy.gif

 

TAK BYŁO!

 

 

Jedyny Real, do którego Lewandowski ma szansę przejść to 

real-salt-lake-logo.jpg?w=703

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...