Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pytanie.

 

Czy jest możliwość zniesienia limitu czasu pomiędzy wyszukiwaniem zawartości? Przykład sprzed chwili: szukam użytkownika z grupy Senior Member, wchodzę w szczegóły grupy, userów jest na dwie strony. Klikam na stronę numer dwa i od razu dostaję komunikat:

Cytat

Przepraszamy, ale wystąpił mały problem.

Proszę odczekać 20 sekund przed kolejnym wyszukiwaniem

Kod błędu: 1C205/3

Jest to irytujące i nijak nie pomaga w nawigacji. To samo z wyszukiwaniem konkretnych postów czy tematów - nie wpuszcza na kolejną stronę wyników bez odczekania tych 20 sekund za Chiny.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Bzduras napisał:

nie wpuszcza na kolejną stronę wyników bez odczekania tych 20 sekund za Chiny.

Hmm, u mnie normalnie śmiga, mogę się przełączać pomiędzy stronami od razu po załadowaniu. W samych ustawieniach wyszukiwania nie widzę ograniczenia czasowego, ale może jest gdzieś głębiej zakopane.

 

E: dobra mam.

 

E2: Trochę beka, bo Premiumy miały ustawiony większy limit niż zwykli użytkownicy :D Zmieniłem na 5 sekund dla Senior i Premium, jak nie będzie problemów to chyba może zostać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Forum zaktualizowane do najnowszej wersji. 

 

Jeśli chodzi o wczorajszą awarię - to akurat mały wypadek przy pracy :). Forum było przepinane na osobny serwer, aby nie obrywać ruchem m.in. od PPE. Coś się zakręciło deko i finalnie o 21.00 odpalił się... backup, stąd zamuła. Zostało to już naprostowano, tak że na E3 nie powinno być, tfu, tfu, żadnych nieprzewidzianych atrakcji. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.06.2019 o 23:46, grzybiarz napisał:

Ostatnio mam mały problem z pisaniem. Napiszę jakiegoś posta, potem chce zrobić szybki dopisek, co by złączyło posty i w polu tekstowym jest cały post, który właśnie napisałem. Na wersji desktopowej,  mobilna ok.

U mnie wlasnie na mobilnej to jest, Android 8, Chrome. Napiszę i potem muszę kasować zawartosc edytora ręcznie. 

update

o teraz tak nie bylo, a w temacie o samochodach yep

Odnośnik do komentarza

Od ponad tygodnia mam problem z wklejaniem gifów i jpg-ów. Np z imgurem nigdy kłopotów nie było, a teraz wychodzi coś takiego jak niżej:

4IaNKsr

Z pozytywów to od ponad trzech miesięcy tapatalk działa bardzo dobrze i odświeża wątki dość szybko, może nie tak szybko jak inne fora, ale i tak jest to niebo a ziemia w porównaniu z tym co było kiedyś...

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Square napisał:

Jak wkleisz link do zdjęcia to będzie wyświetlać.

 

To nie będzie działać - https://imgur.com/4IaNKsr

 

A to już tak - https://i.imgur.com/4IaNKsr.jpg

Tylko, że ten drugi link też się nie wyświetlił w postaci widocznego jpg-a. Wcześniej jak wybierałem opcję kopiowania linku z imgura: "BBCode (Forums)" to jpg czy gif się wklejały i były widoczne, a teraz to wygląda jak w moim poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...