Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Square napisał:

Się nie wyświetlił, bo specjalnie tak zrobiłem abyś widział różnice.

Masz.

  Pokaż ukrytą zawartość

4IaNKsr.jpg

 

 

Próbowałem, ale nie mam pojęcia jak udaję się Tobie uzyskać ten efekt na imgurze :( Wybieram wszystkie opcje i du.pa.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Problemy beda, bo dopiero odswiezaja sie DNS-y i w jednych sieciach juz forum dziala, w innych nie, ale to akurat najmniejszy klopot, bo i tak wrocilismy do punktu wyjscia. 

 

Ogolnie home.pl ma jakis problem z konfiguracja domeny i mimo poprawnego jej przygotowania nie mozna bylo zrobic cesji. Przez caly dzien "naprawiaja", a na dodatek kazdy co innego mowi. Na moje pytanie, ze skoro naprawiaja, to czy moge podlaczyc ponownie domene do serwera, raz mi powiedzieli, ze nie "bo to utrudni naprawe", raz ze "lepiej nie", a teraz "mozna podpiac, naprawiamy bez wzgledu na to". Finalnie jutro bede sprawdzal, czy po 24h udalo sie im to ogarnac, bo teraz nie ma jak zrobic cesji.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie, spokojnie :). Forumek normalnie działa, po prostu ostatni element operacji to cesja domeny do nowego właściciela (bo pliki fizycznie już są przerzucone), a to idzie jak krew z nosa - mam wrażenie, że albo w home.pl nie ma się komu tym zająć, albo mają jakiegoś buga i pół działu IT nad tym duma. 

 

Tak że na pewno jeszcze przerwa w działaniu będzie, ale jeśli home się ogarnie to powinno pójść już dużo szybciej. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Perez napisał:

Nie, nie, spokojnie :). Forumek normalnie działa, po prostu ostatni element operacji to cesja domeny do nowego właściciela (bo pliki fizycznie już są przerzucone), a to idzie jak krew z nosa - mam wrażenie, że albo w home.pl nie ma się komu tym zająć, albo mają jakiegoś buga i pół działu IT nad tym duma. 

  

Tak że na pewno jeszcze przerwa w działaniu będzie, ale jeśli home się ogarnie to powinno pójść już dużo szybciej. 

 

Mają nawał pracy, nam temat dziś zaczęli dopiero po 2 czy 3 tyg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...