Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie o powiadomienia z forum. Czy one po jakimś czasie się resetują? Mam ustawione powiadomienia do tematów z gier PS4 i nie tylko , co jakiś czas mi wyłącza w nich powiadomienia. Dziś np po raz kolejny włączałem powiadomienia z HZD jest z tym jakiś problem czy trzeba je uaktualniać co jakiś czas? Któryś temat muszą włączać ponownie.

Odnośnik do komentarza

Dodałem plugin, ale do zweryfikowania. Nowy link na tel mi zmienił, ale już na desktopie nie. Tak że plis o info i ewentualnie poszukam czegoś innego, jeśli będą problemy. 

 

Na pewno nie działa to na stare linki.

 

PS Aczkolwiek chyba śmiga, jakiś miałem zwichrowany link testowy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2020 o 14:45, Perez napisał:

Dodałem plugin, ale do zweryfikowania. Nowy link na tel mi zmienił, ale już na desktopie nie. Tak że plis o info i ewentualnie poszukam czegoś innego, jeśli będą problemy. 

 

Na pewno nie działa to na stare linki.

 

PS Aczkolwiek chyba śmiga, jakiś miałem zwichrowany link testowy. 

Działa :ohstop:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czemu wszystkie tematy otwierane są bez zabezpieczeń? Strona główna forum, działy itp. są "zabezpieczone", natomiast jak wejdzie się w dowolny niektóre tematy (nie wiem od czego jest to uzależnione - może wtyczka, albo sygnatura z psnprofiles?) to strona już jest "niezabezpieczona". Sprawdzałem na Chrome w wersji desktopowej i mobilej.

 

safe.jpg

unsafe.jpg

Odnośnik do komentarza

No nie jestem przekonany.

www.psxextreme.info/topic/6979-transfery/page/298/

 - strona zabezpieczona, są na niej wklejone posty z twittera, obrazki z różnych portali hostingowych, sygnatura z www.trueachievements.com i www.exophase.com, linki to blogu ogórka i cedrica, link do http://konsoleigry.pl/, a strona wciąż jest "zabezpieczona".

Może niepotrzebnie panikuję, ale lepiej żeby forum nie było dziurawe.

wtf.jpg.8068b177246391579345c15bc93555ca.jpg

 

www.psxextreme.info/topic/6979-transfery/page/299/ - już nie jest zabezpieczona.

Odnośnik do komentarza

To nie wiem. Perez albo ktoś inny kiedyś to tłumaczył chyba, może nawet w tym temacie.

Widziałem tylko na stronie 59 tego tematu link do stron grzybiarza, które nie są zabezpieczone, a ta strona po moim poście się zmieniła (oba linki są zabezpieczone niby) stąd moja wcześniejsza wersja. Ogólnie chyba dopóki nie logujesz się stąd na zewnętrzne strony to chyba nie ma się czym martwić. Prawda? Prawda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...