Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Square napisał:

Można jedynie całej grupie wyłączyć.

 

Albo chociaż zrobić limit od 100 lub 200 postów na możliwość plusowania i minusowania (tak jak jest ustawione w Forumkowej Bitwie Gierek na oddanie głosu).

 

Minusy z kont z zerową ilością postów (jak w przypadku użytkownika @ganto dla mnie oczywisty dowód na to, że ktoś nie ma jaj żeby go oddać z głównego konta i musi się przelogowywać.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Może zapytaj się czemu tak robi. Już niektórzy mieli tak, że po kontakcie na PW się wszystko wyjaśniło. Może po prostu ktoś nie lubi twoich postów i tyle.

 

Kiedyś była grupa Użytkownicy_ z banem na PT i tam chyba Reputacja była wyłączona. Poszła do kosza razem z Premiumami z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Square napisał:

On dostał jednego minusa i od razu psycha siadła. Aż strach pomyśleć co by się stało jakby miał prawdziwego fana negatywnej reputacji.

 

Skąd wiesz, że pierwszy raz od niego dostałem? Bo ja wiem, że nie pierwszy i nie drugi.

 

Jesteś Adminem więc masz głębszy wgląd w takie dane ale nie sprawdzisz bo po co, lepiej napisać gówno posta.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

No i tak powinno żyć forum. Tylko, że chodzi o nielubianą treść a nie konkretnego użytkownika. Miałem nie wołać do tego tematu jednego z moich największych fanów czyli @Shenale sam się doskonale domyślił o kogo mi chodziło i przybiegł tu jak piesek oznajmić to co już dawno zauważyłem czyli, że miał mnie na oku a nie treść, którą wypisuję czyli innymi słowy po prostu mnie nie lubi i sypie minusami kiedy ja nawet jego treści na tym forum nie zauważam bo jego posty są miałkie i nijakie więc opcja ze zgłoszeniem dodania dodatkowej funkcji - dania ignora osobie żeby taka osoba też np nie widziała moich postów albo nie miała możliwości zareagowania na nie była idealna.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...