Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, WisnieR napisał:

A może tak po prostu.... Wszystko co napiszesz jest nielubiane? Rozważaleś taką opcję?

 

To czemu się powstrzymujesz z dawaniem minusów?

6 minut temu, Shen napisał:

No to wyciaganie cw w statusy i ciagle pierdolenie o nintendo, co moglo pojsc nie tak. Szkoda strzepic ryja nawet.

 

No tak. Pisanie o firmie produkującej gry na forum o grach. Co mogło pójść nie tak. Zapomniałem, że to forum kulinarne

 

 

A nie czekaj.

 

Już wiem.

 

Ciągłe pyerdolenie o bajkach anime i komiksach byłoby już okey.

Edytowane przez GearsUp
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czyli jakaś poprawa jest, bo poprzednio to było kilkanaście sekund z tego co pamiętam. Pytam, bo niby widzę poprawę u siebie, ale dalej są takie momenty, że potrafi przymulić, ale ogólnie wydaje mi się, że częściej w ciągu dnia jest np. tak jak teraz wrzuciłeś niż tak jak kiedyś, że kilkanaście sekund.

Odnośnik do komentarza

Nie zgodzę się - nawet na filmiku z dzisiaj jest to widoczne. Klikam w 13 sekundzie na Nieprzeczytaną Zawartość, dopiero w 28 wyświetla się lista nowych postów, czyli nadal siedzimy na około 15 sekundach wczytywania. Później jest powtórka w 0:34, powrót z czytanego tematu do listy nowej zawartości, która wyświetla się w 0:49. Na koniec zostawiłem wisienkę, czyli pokaz, jak szybko wczytuje się Cała Aktywność, by następnie znów poczekać sobie plus-minus piętnaście sekund na wczytanie Nieprzeczytanej. W sumie to przez tyle czasu już się do tego przyzwyczaiłem, szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Square napisał:

I cały dzień działa tak tak samo u ciebie?

Tak, nie ma różnicy. Standardowo również, na różnych sprzętach (telefon/pc/czasami konsola), na różnych sieciach (mobilna 5G/LTE/domowe WiFi/sieć w pracy po kablu), na różnych przeglądarkach (Brave/Edge/Opera/Vivaldi) - zrób dowolną kombinację powyższych, a będzie tak samo jak trzy posty wyżej. Tak jak pisałem, zdążyłem przystosować swoje nawyki forumkowe do tej niedogodności, więc luz, nie pali mi się z rozwiązaniem tego problemu (wręcz nastawiłem się, że tak już po prostu będzie). Może co najwyżej daj mi możliwość kasowania postów w ramach wyrównania za "foruming w trudnych warunkach" :nosacz3:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
14 godzin temu, LeifErikson napisał:

Tak z ciekawowosci, monetyzujecie jakoś ruch forumowy @Roger? Patrząc po aktywności w ostatnich dniach, to temat wojenny mógłby chyba sfinansować podwyżki cen papieru. ;)

Szczerze powiedziawszy to nie wiem czy Robert coś robi w tym temacie. za czasów gdy PPE było razem z PSX i były jakieś pakiety to niestety forum nie było zbyt popularne jeśli chodzi o reklamy. Zazwyczaj padały argumenty że to hermetyczna grupa, stare "media" i nie wchodzą tu potencjalni klienci. I że na forach to ludzie i tak już wiedza o wydawanych grach więc szkoda przepalać pieniądze. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...