Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Odinstalowałem chrome (a raczej aktualizacje) i wróciłem do wersji bazowej, po czym zainstalowałem znowu update. Taktyczny wpis i zaraz zedytuje, by sprawdzić czy się naprawiło.

 

edit

no dupa, kraszuje mi się od razu w momencie jak ma wyjechać klawiatura gdy wejdę w okno edycji posta po raz pierwszy. Serio tylko na moim MIUI 12.5 to się dzieje...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś jeszcze ma problem z umieszczaniem zdjęć? Chodzi o to, że jeśli wybieram plik z telefonu (android) to muszę czasami to robić po kilkanaście razy. Kliknij, aby wybrać plik -> wybieram plik -> wraca do strony, która się przeładowuje i pojawia się na dole komunikat "zbyt mało pamięci do zakończenia poprzedniej operacji". Odświeżenie strony lub reset telefonu nie pomaga. Jest to dosyć irytujące jak się chce wstawić na szybko zdjęcie a się traci 5 czy 8 minut.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie o limit reakcji: czasami zdarzy się tak, że na telefonie kliknę nie w tę, którą zamierzałem. To akurat moja wina, ale po wyczerpaniu limitu dziennego gdy chcę naprawić ten missclick dostaję komunikatem, że na dzisiaj już jestem pusty w plusiki. Czy jest możliwość ustawienia tego tak, by usunięte/zmienione reakcje nie wliczały się do puli wykorzystanych czy jest to zaszyte na sztywno w silniku forumka?

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2022 o 21:12, mitra napisał:

Czy ktoś jeszcze ma problem z umieszczaniem zdjęć? Chodzi o to, że jeśli wybieram plik z telefonu (android) to muszę czasami to robić po kilkanaście razy. Kliknij, aby wybrać plik -> wybieram plik -> wraca do strony, która się przeładowuje i pojawia się na dole komunikat "zbyt mało pamięci do zakończenia poprzedniej operacji". Odświeżenie strony lub reset telefonu nie pomaga. Jest to dosyć irytujące jak się chce wstawić na szybko zdjęcie a się traci 5 czy 8 minut.

 

Yep, Chrome na Andku. Dodaje zdjecie i znowu pojawia się ekran wyboru pliku. Zwykle dwa razy muszę powtórzyć, aby foto się wgrało (brak komunikatu błędu).

 

+ nadal ciagłe ubijanie przegladarki przy pierwszej edycji posta po napisaniu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dla zainteresowanych, w edycji profilu doszła możliwość uzupełnienia pola "Discord". Na chwilę obecną pole wyświetla się przy postach tak jak w przypadku innych platform jak PSN ID czy GamerTag. Docelowo może będzie widoczne tylko w profilu, zobaczymy.

 

A i jak ktoś nie korzysta to nie musi tego wpisywać w każdą platformę, potem robi się niepotrzebna drabinka w poście.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...