Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie - nie dość, że multi jest f2p to jeszcze za granie w singla odblokujesz do niego jakieś pierdoły - to obowiązek jakiś czy jednak miły gest?
A ja wczoraj trochę pograłem i w sumie chyba każdy tryb mi się podoba - zwłaszcza jak w CTF zajebałem 4 flagi i przy okazji miałem 20 killsów :banderas:
Oddball też mi się podoba - najlepsza jest moja żeńska AI, jak ubijałem trzeciego typa trzymaną czachą - "That was humiliating!" :D
Przeczytałem gdzieś, że na weekend dali test multi Call of Duty Vanguard, więc ściągnąłem, odpaliłem jeden mecz i... wyszedłem w trakcie :yao:
K#rwa, jakie to było gówno - chaos, bezsensowna bieganina i średnia życia 0.001s - czym prędzej przeprosiłem HALO Infinite i już mam pewność, że to jedyny sensowny multi shooter, który wychodzi w tym roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyne co mi nie pasuje jak na razie, to brak systemu który by przewidywał wyjście/rozłączenie gracza. Powinien być reconnect a przy braku większej liczby graczy powinno unieważniać rankeda a za zwykłe wyjście powinny być surowsze kary.

Halo jest zrobione tak, że grając objectivy z równym sobie 3v4 nie wygrasz i tyle. Dziś 3 mecze przegrałem bo ktoś wyszedł lub go rozłączyło a jedną z gier zacząłem od razu 2v4 :pawel:

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy fanem serii nie byłem, ale może dlatego, że mało grałem. Jednak od multi w Infinite nie mogę się oderwać. Zawsze uwielbiałem stare strzelanki na małych arenach i widzę tu duchowego następcę. Cudownie się w to gra :obama: 

 

Jedyna wada, to mecze 3 vs 4, gdy się ktoś odłączy. Nawet bot byłby lepszy jako czwarty niż nikt. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Banan91PL napisał:

Kurczę prostota bije straszna ale gra wciąga jak bagno, czy jest więcej mapek ? Bo poki co grałem na dosłownie 2 w kółko tych samych

 

Map jest 10, ale dwie z nich to plansze pod BTB. Dobór aren zależny jest od trybu w jakim grasz.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Map jest 10, ale dwie z nich to plansze pod BTB. Dobór aren zależny jest od trybu w jakim grasz.

3:

Deadlock

Fragmentation

Highpower

 

z tego Lunch Site też powinna być pod więcej graczy niż 4vs4.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, devilbot napisał:

Oby tylko te mapy były inne designem od obecnych np statki obcych albo konstrukcje pradawnych bo sie zrzygam od nadmiaru klimatu UNSC

Swiezak jestem ale tyle co grałem w Halo to one zawsze takie skomplikowane, straszny wypierdol na nich dostawałem. Pewnie kupę h trzeba na nich przegrać żeby coś ogarniać i robić fajne akcje :) Wiadomo że jak trudniej to zawęża się odbiorców. 

Mi małe mapki bardzo się podobają no tylko szkoda ze ich tak mało. Tak ze dwie małe by się przydały jeszcze 

A z BRki strzela się wykurwiszcie :banderas:

Odnośnik do komentarza

Największą zaletą tego Halo 5 ver. 2.0 jest to za to jest za darmo. Jak bym zapłacił za to (pipi) 270 zł to były by to najgorzej wydane pieniądze w życiu. Jak (pipi)a ci idioci z 343 mogli robić grę 6 lat i wypuścić takie ścierwo. Zobaczycie że za rok to zdechnie i nikt nie będzie pamiętał o tym jak z reszta o wszystkich grach z serii Halo od 343. Aktualnie praktycznie nikt nie gra w Halo 4 i 5. Przypadek?????

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • Haha 2
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...