Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, SnoD napisał:

Najlepszy FPS pewnie nie tylko w tym roku.

 

Nie chcę nic mówić, ale najlepsze FPSy będzie tylko dostarczał Microsoft lol. Doomy, Wolfy, wymień co tam chcesz, jedynie teraz oni są kwestionowanym liderem gatunku shooterów. Brakuje tylko aby mieli w portfolio Duke Nukem, szkoda, że to gearbox ma pieczę na tym tytułem i nic z tym nie robią.

Odnośnik do komentarza

No ciężko by było z poprawnością polityczną odnośnie Duke'a który miał to zawsze w dupie, zaraz zlewaciałe chomąta by się zrzuciły, że jakieś dyskryminacje wobec rasy, płci pięknej i chuj wie co jeszcze. Tadzik by zaraz odpalił rage'a, nie wspominając o pewnym grubasie, co rozbuchał aloha gate.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, ASX napisał:

piątka ma najgorszą fabułę jaką kiedykolwiek widziałem w wysokobudżetowej gry, cud że w Infinite udało im się ją wyprowadzić na prostą, bo historia w piątce zabrnęła w kosmicznie absurdalne rejony

Czyli co przejść 4 a 5 obczaić sobie na youtubie filmiki żeby wiedzieć ocb przed Infinity? Bo jak mówicie, ze taka słaba to może nie ma co tracic czasu :)

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ASX napisał:

piątka ma najgorszą fabułę jaką kiedykolwiek widziałem w wysokobudżetowej gry, cud że w Infinite udało im się ją wyprowadzić na prostą, bo historia w piątce zabrnęła w kosmicznie absurdalne rejony

 

Co konkretnie odnosnie fabuły było nie tak?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MaZZeo napisał:

Co konkretnie odnosnie fabuły było nie tak?


 

Spoiler

Przede wszystkim to że wyrzuciła do kosza wszystko to co udanie zbudowała poprzedniczka czyli Dydakta (który ginie w komiksie, poza czasem antenowym i w grze jego nieobecność nie jest nawet wspomniana) czy śmierć / pożegnanie Cortany, czyli główny wątek wokół którego obracało się całe Halo 4, poprzez retconowanie jej śmierci i uczynienie z niej głównego złego, spychając walkę z Przymierzem na zupełnie odległy plan.

Głupim i tanim pomysłem moim zdaniem był cały ten wątek buntu maszyn, bo zupełnie nie pasował do Halo.

Pomijam już fakt jak tragicznie napisana jest ta część, ja jako fan serii do dziś nie mam pojęcia czym właściwie jest ta "opoka odpowiedzialności", a postaci w grze i ich relacje między sobą nie istnieją, jeśli nie czytałeś książek to nie będziesz miał pojęcia kim właściciwie jest Blue Team, jakie mają charaktery i co ich łączy, to zwykłe kukły nic nie wnoszące do narracji.

 

Generalnie tragedia na każdym polu i nie jest przypadkiem że gość odpowiedzialny za ten scenariusz (Brian Reed) wyleciał ze studia.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ostatnio na reddicie jest gównoburza po długiej i pretensjonalnej odpowiedzi community managera z 343, dot. całego syfu wokół playlist, challengów, ect. 

Ogólnie cały subreddit elegancko punktuje wszystko co 343 z uporem maniaka forsuje.

 

https://www.reddit.com/r/halo/

 

Polecam, jak ktoś ma trochę wolnego czasu, żeby przebrnąć przez wszystkie tematy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...