Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, ofsajd said:

 

Ja w poniedziałek zacząłem jedynkę, dzisiaj planuje ja skończyć i lecieć dalej. Plan mam taki żeby sylwestra spędzić już z Infinite :D

Powodzonka. Ja jestem po Halo Reach, Halo CE i teraz kończę Halo 2. Muszę sobie dawkować tą serię, żeby mi się nie przejadło. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

moja pierwsza przygoda z halo.

 

ciekawe, co bedzie. chcialem sobie jakis recap obejrzec na jutubie ale te 45gb mi pyklo w 8 minut to sie ledwo wys.ra.c zdarzylem.

swoja droga, jako zupelnemu lajkowi w temacie halo, polecacie sie w ogole zapoznac z uniwersum ? z halo to tylko widzialem analizy na yt procesu tworzenia spartiatow, ich genetycznych ulepszen itd, ale z lore to w sumie nic nie wiem, o co tam chodzi.

 

plus nie wiem, jaki poziom trudnosci wybrac. ostatnio od kilku lat mam manie ogrywania wszystkiego na najtrudniejszym, ale czasami to powoduje wiecej frustracji niz przyjemniosci. chyba normalm bo cos slyszalem, ze jest calkiem wymagajacy.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Andżej napisał:

polecacie sie w ogole zapoznac z uniwersum ? z halo to tylko widzialem analizy na yt procesu tworzenia spartiatow, ich genetycznych ulepszen itd, ale z lore to w sumie nic nie wiem, o co tam chodzi.

 

Ja wczoraj obejrzałem ten polski materiał o streszczeniu całej fabuły (jest strone wcześniej) i faktycznie tam ta fabułka nawet ciekawa sie wydała. Uważam że warto się zapoznać, zamiast samemu się przedzierać przez na przykład Halo CE.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, devilbot napisał:

Fabuła to ludzkość walczy z obcymi a Masterchef najlepszy Spartan wychowany żołnierz rozwala alienów na pierścieniach Halo które są arkami noego mającymi chronić przed zarazą flood i wszyscy chcą je mieć.

Dziękujcie.


Lepiej bym tego nie ujął. Gram w Halo od 12 lat i tyle samo czasu fabuła mi lata i powiewa. Klimat, muzyka, świat, model strzelania i multiplayer primo,  a fabuła gdzieś tam w tle majaczy.
 
Co do poziomów trudności tam powyżej Andżej pyta, każde kolejne Halo jest łatwiejsze, tu na bank bedzie to samo. Legendary na start i lepiej bedziesz kiedyś grę wspominał.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...