Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Andreal napisał:

Miałem to samo na Xone, wlazłem w języki, zaznaczyłem oprócz polskiego angielski i poszło.

 

Niestety nic nie pomogło. 

 

Instalacja wygląda tak, że apka pyta czy ściągnąć całe Halo, 67GB, ja klikam tak. Apka kolejkuje 52GB, bez kampanii. XDDDDDD Co za ścierwo. Niestety, jak gierki z XGP to tylko XBox.

Odnośnik do komentarza

No cóż, jednak nie zobaczę jak radzi sobie master chief w kampanii, bo za Chiny Ludowe nie jestem w stanie naprawić tej instalki która uporczywie pobiera wszystko poza kampanią. Jak już odpuściłem i chciałem pograć trochę w PvP to wyszło, że mam wyszarzony przycisk Play i nici. Super apka Microsofcie.:reggie:

 

Ściągnąłem wersję ze Steama - pobieranie było dwukrotnie szybsze niż przez Store, gra zainstalowała się bezbłędnie i właśnie zakończyłem partyjkę w multi. Do zaorania jest ta apka Xboxa. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

A próbowałeś w panelu zrestartować aplikacje/naorawic/ewentualnie wywalić całą grę i ściągnąć raz jeszcze?

 

Wiadomka, nawet takie durnotki jak check disc czy przelogowanie się w sklepie. Nic, a nic. Jak usunę zawartość kampanii z poziomu gry i spróbuję ją jeszcze raz uruchomić to jest to samo.

 

Ogra się kiedyś na Xboxie, a na razie multi działa bezbłędnie przez Steam. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

kopiuj wklej ubisoft style, więc jeśli znudziła ci się eksploracja to lepiej lecieć tylko główne misje, zwłaszcza że gra nie jest jakoś rozwleczona i spokojnie można ją bez bez problemu skończyć w 8-10 godzin tak jak poprzednie części Halo.

 

Mi akurat eksploracja się podobała na tyle że dwukrotnie wyczyściłem całą mapę, ratując wszystkie oddziały marines, odbijając FOB, niszcząc bazy Wygnańców i zdobywając ulepszenia, skrzynki i skanując pierścienie, co raczej mi się nie zdarza w innych grach z otwartym światem, no ale jestem fanem gameplayu w Halo, więc rozumiem że ktoś inny może odczuwać znużenie, zwłaszcza że lokacje nie są zbyt różnorodne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Eksploracja może byłaby ciekawa gdyby nie to, że po 40 minutach widzielismy w grze już wszystko...  Gram dla przykladu takiego Horizona już 40h, pomimo tego że na świecie nie ma kompletnie nic ciekawego do zbierania to tam zachęta jest chociaż ciągły opad szczeny przy każdej nowo odkrytej lokacji, ktora sie kompletnie rozni od poprzedniej. Misje tez sa tak z 10 razy ciekawsze, no ale rozumiem ze to FPS w starym stylu, tutaj sie tylko strzela... oczywiscie mogliby chociaż co jakiś czas urozmaicić rozgrywkę fajnym skryptem, zrobic coś co zapadaloby w pamięć, a nie ciągle ta sama mapa, te same drzewa, kopiuj wklej ta sam miejscówka, no nie chce się totalnie tej mapy odkrywać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spora część na pewno już odeszła, ale jakaś część na pewno zostanie. Halo zawsze miało dosyć wierną społeczność i każda część żyła wiele lat po premierze, po części to zasługa tego, że społeczność Halo nie za bardzo jest gdzie uciec, bo  Halo to wciąż gra w którą gra się inaczej niż inne shootery na rynku.

 

btw nagrania mo-cap zza kulis jeśli ktoś jest zainteresowany jak wyglądało nagrywanie cutscenek:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Widzę, że się nie pierdzielicie, ale i ja sobie nie odpuszczam - po przesiadce na nowy sprzęt gra nabrała rumieńców (i płynności przede wszystkim :rotfl:). 75h, 105 gier. Niby contentu brak, ale człowiek chce więcej, aby uczyć się i stawać się coraz lepszym. Myślę, że na luzaczku pykał będę do czasu aż HI dostanie na tyle contentu i rozgłosu, że serwery pękać będą w szwach. :) 

Odnośnik do komentarza

Chciałem wejść do tematu i powiedzieć, że udało mi się ściągnąć kampanię do PC-towej wersji HI z XGP, ale chociaż gra pobrała wszystkie 53GB to wciąż kampania jest nieaktywna, ale działa mi za to XGP for PC na konsoli. :rotfl: ja jebię

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...