Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że wydanie multi jako F2P to strzał w stope. Mimo że gameplay jest przyjemny to brakuje mi tego co miało już halo 4 czyli progress(tutaj poziom leci tak wolno że nie chce się nawet go wbijać , zresztą nie ma nawet po co) oraz zdobywanie nowych przedmiotów do personalizacji postaci która tutaj jest smutnie kiepska i ukryta za season pass-em. Do tego nie wiem czemu tak powoli im wszystko idzie i gra wydaje się kompletnie opuszczona przez tworców.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Najgorsze w tych nagrodach jest to, że elementów pancerza nie można dowolnie mieszać jak w H5 co potężnie, ale to potężnie demotywuje mnie do zbierania ich. :/ 

W sierpniowym patchu to naprawią.

Nie wiem ogóle co za debil wpadł na pomysł żeby ograniczyć kustomizacje do jednego zestawu części.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jest crossplay, w trybach rankingowych możesz go wyłączyć. Ale tak szczerze  z własnego doświadczenia powiem, że gram głównie socjale i głównie na konsoli i nie dostrzegam by pecetowcy mieli jakąś przewagę. Patrząc po statystkach po kilkusetgodzinach spędzonych w grze, też nie widzę bym miał jakieś gorsze statsy niż w Halo 5, 4, Reach czy 3. 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie a jak jest z graniem na konsoli? Online grałem do tej pory na PC ale mam ochote pograć trochę na xonex i zastanawiam się czy ta gra przypadkiem nie ma crossplay i nie będzie losować mi graczy z myszką na konsolce?

 

Jest crossplay i jeśli grasz rankedy to na chwilę obecną jest jedynym trybem który pozwoli Ci w miarę komfortowo znaleźć grę. W przypadku pure controller jest nieco gorzej zaś ciężko jest znaleźć gry tylko dla M+K.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie a jak jest z graniem na konsoli? Online grałem do tej pory na PC ale mam ochote pograć trochę na xonex i zastanawiam się czy ta gra przypadkiem nie ma crossplay i nie będzie losować mi graczy z myszką na konsolce?

W Halo jest odwrotnie. Grając na myszy masz duzo trudniej. Na padzie prawie nie grywam w zadne FPSy poza Halo a i tak sie wbiłem do Onyxu :pawel:

Odnośnik do komentarza

Nie powiem od momentu jak wgłębiłem się w tryb sieciowy i przesiadłem się z PC na konsolke to gra mi się jak w stare dobre hejloł. Level w sumie fajnie wchodzi biorąc pod uwage że na każdy jest potrzebna taka sama ilość doświadczenia. Bardziej nie zrozumiałe jest dla mnie dlaczego punkty zdobyte w grze nie mają żadnego przełożenia więc tak naprawdę można "farmić" poziom odpalając grę i chowając się , dodatkowo tryb last spartan standing dość mi podpasował bo jest czymś świeżym w świecie BR. Dalej najbardziej boli mnie okrutnie mała ilość map i ich mała różnorodność no i pancerze pochowane za battle passem , plus taki że zakładam że jak wbije wysoki poziom i po prostu kupie Battle Pass to wszystko mi od razu wpadnie adekwatnie z moim poziomem. Mogli chociaż dać jakiś bonus dla posiadaczy wersji pudełkowej bo w sumie w pudełku jest tylko tryb kampanii a nie jak wcześniej pełny produkt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Forge jeszcze nie ma ale ludzie grzebiąc w plikach gry już teraz tworzą takie rzeczy

 

Widziałem też, że ludzie tworzyli już nowe bronie, nowe mechaniki jak wzywanie bombowca czy barykadowanie pomieszczeń w stylu Zombie z Call of Duty i takie tam. Więc pod względem możliwości, ilości wyświetlanych obiektów z których można tworzyć lokacje, kreowania oświetlenia i modyfikacji oraz tworzenia różnych systemów, będzie to na pewno najbardziej rozbudowane i zaawansowane Forge w historii Halo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie kupuje ktoś tutaj battle passy do Halo? Z tego co widziałem jakby kupić i zdobyć 100 poziom to idealnie zbieramy punktów na kolejny battle pass ale ciekawi mnie czy można bez spinania wbić ten 100 poziom bo bez weekly challenges exp jest znikomy.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie kupuje ktoś tutaj battle passy do Halo? Z tego co widziałem jakby kupić i zdobyć 100 poziom to idealnie zbieramy punktów na kolejny battle pass ale ciekawi mnie czy można bez spinania wbić ten 100 poziom bo bez weekly challenges exp jest znikomy.

kupiłem battle passa i bez zwracania uwagi na challenge i bez spiny wbiłem, normalnie grając 100 poziom. 

 

btw. kolejne poziomy stworzone przez pojedynczego ziomka. 

Zdjęcie
Zdjęcie
a teraz porównajmy to do oficjalnych map z forge od 343 z Halo 5 
Halo 5 Guardians gra, poradnik, opis, tips and tricks - Akcji
no jest pewien postęp
 

btw. jeżeli kogoś interesują kulisy powstawania Halo Infinite to polecam wywiad Ted Price'a i Joe Staten, nie tylko dlatego nie często  się zdarza by szef  studia Playstation przeprowadzał wywiad z pracownikiem Xbox Game Studios, ale przede można się dowiedzieć dużo o pracach nad Infinite, o tym jak ewoluowała koncepcja gry, o tym że Infinite mogło mieć system system ulepszeń rodem z gier Ubisoftu czy Horizona gdzie trzeba zbierać skóry zwierząt by ulepszyć ekwipunek itp. 

 

Odnośnik do komentarza

trafiłem na taki filmik, będący zlepkiem cutscenek i przypominam sobie jak dobrze napisany jest Chief w Infinity, oczywiście na ile to możliwe w przypadku postaci, która zawsze chodzi w hełmie i wypowiada się wyłącznie onelinerami w stylu Terminatora. Fabuła w Infinite ma swoje wady, do dziś mimo skończenia gry kilka razy nie jestem do końca pewny o co chodziło z tym konserwatorium, czy tą nową rasą Endless. Ale to jak napisane są postaci, jak 343 udało się uczłowieczyć Master Chiefa, jak budowana jest relacja i zaufanie pomiędzy nim a Weapon, zasługuję to klasa. 

 

 

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Super scenariusz, świetnie napisane postacie, najzdolniejsi ludzie zatrudniani w firmie, no i najlepszy Forge jaki powstal - szczegolnie jak wezmiemy pod uwage możliwości, ilości wyświetlanych obiektów z których można tworzyć lokacje, kreowania oświetlenia i modyfikacji oraz tworzenia różnych systemów w plikach gry!

 

GOTY!

Spoiler

:dynia:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...