Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Szymek napisał:

No jestem też pozbawiony sentymentu do pierwszych Halo a wiadomo że to suka jest :)

Sentyment nie ma nic do rzeczy. Reach jest bardzo dobra odslona Halo i lepiej zrobiona gra niz czesci 1-3 razem wziete. Skoro prawdziwi fani uwazajacy H:CE za dzielo sztuki tak mocno narzekali na Reach to nie dziwne, ze Infinite wyszlo jak wyszlo.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

mam wrażenie że pisałeś o piątce ;] tam był pierwszy skok jeśli chodzi o mobilnosć, drugi to dodanie linki w Infinite 

Nie to żebym się tłumaczył ale w 5 grałem pierwsza. Zrobiłem długa przerwę i jechałem chronologicznie jedna po drugiej. Może z pośpiechu napisałem o tym wspinaniu, nie pomyślałem :lapka:

Edytowane przez Szymek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to nie jest żadna nowa informacja bo cytat z artykułu Jasona Schreiera, pochodzi z 8 grudnia 2022 r. i był już tutaj wielokrotnie dyskutowany. Nie wiem w ogóle czy ktoś czytał go w całości (czasami mam wrażenie że nie), ale ten artykuł ma wydźwięk pozytywny, bo opisuje jak 343 pomimo problemów z developingów wyszło z Infinite na prostą dzięki Statenowi i rocznemu opóźnieniu.

Zresztą sam Jason  Schreier porównuje developing do produkcji God of Wara z 2018 r., który też borykał się ze sporymi problemami i z którego też wycięto sporo contentu i który ostatecznie, podobnie jak Infinite zebrał bardzo dobre recenzje. 

Odnośnik do komentarza

Trochę slabo trzymać kciuki za zwolnienie ludzi. Zwłaszcza teraz gdy wreszcie, za trzecim podejściem udało się im zrobić dobre Halo, w którym czuć ducha starych odsłon od Bungie. Więc pasja do marki tam jest.

No ale to co się dzieje po premierze jak zarządzana jest ta gra i studio, zasługuje na każdą krytykę i powinny polecieć głowy za to się odpierdala od premiery.

 

Odnośnik do komentarza

Kolego, ale bądźmy poważni - to developerzy, znajdą robotę w moment. ;) Sam fakt, że udało im się dowieźć grę nie zasługuje na żadną pochwałę, bo była w piekle twórczym, wyleciało z niej więcej niż zostało, nie prezentuje się jakoś dobrze, a to co twórcom wyszło - olali brakiem wsparcia.

 

Tu nie mam litości, trzeba kogoś kto zrobi z tego markę 10/10 albo niech chociaż 343i zajmie się czymś swoim, bo męczą się tylko z tym Halo.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, helganin napisał:

Nie mogę odpalić kampani, mam napisane że trzeba pobrać. Klikam w pobierz to pokazuje że mam zainstalowaną. Odinstalowałem, zainstalowałem ponownie w grze i nadal nic. Jak to ogarnąć?

próbowałeś zainstalować grę bezpośrednio z Microsoft Store, a nie apki Gamepassowe, ludzie piszą że to pomaga

Odnośnik do komentarza

dziwne, ja też miałem ten problem ale odinstalowanie gry i instalacja MS Store pomogło przy najmniej na jakiś czas. Bo wczoraj  chciałem sprawdzić jak Infinite radzi sobie na moim RTXie i znów widzę że wyszarzyło mi kampanię, jakbym jej nie pobrał xD Dzisiaj po pracy sprawdzę czy znowu pomoże instalacja z MS Store

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, ASX napisał:

dziwne, ja też miałem ten problem ale odinstalowanie gry i instalacja MS Store pomogło przy najmniej na jakiś czas. Bo wczoraj  chciałem sprawdzić jak Infinite radzi sobie na moim RTXie i znów widzę że wyszarzyło mi kampanię, jakbym jej nie pobrał xD Dzisiaj po pracy sprawdzę czy znowu pomoże instalacja z MS Store

 

Daj proszę znać jak sprawdzisz, bo może ja coś źle robię. :( 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...