Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

On 5/31/2022 at 12:38 PM, Paolo de Vesir said:

Chciałem wejść do tematu i powiedzieć, że udało mi się ściągnąć kampanię do PC-towej wersji HI z XGP, ale chociaż gra pobrała wszystkie 53GB to wciąż kampania jest nieaktywna, ale działa mi za to XGP for PC na konsoli. :rotfl: ja jebię

Mi ogolnie wszystkie gry przestaly dzialac na PC z MS Store... nie wykrywa dysku... wszystkiego probowalem, nawet MS Support nie dal rady.

Pewnie jakis update cos skasztanil.

Odnośnik do komentarza
On 6/2/2022 at 11:22 AM, MaLeKrSkr said:

U mnie pomógł tylko "format c:" i pobranie najnowszej wersji Windowsa ze strony Microsoftu. 

Wlasnie to obstawiam (jakis update zjebal), bo winda jest na najnowszej wersji.

Nie planuje stawiac systemu od nowa, az nie zmienie calego kompa (planuje w przyszlym roku - z 3070 lub 3080 na pokladzie).

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lord Protector napisał:

Zajebiste mapki to i grać się chce  ;) 

Przypomnę, że w H3 katowało się 5 map reszta do wyjebania. 

No w takim Halo 3 przez system vetowania mam wrażenie że  80% meczy grałem na Guardianie lub Valhalli.

 

To już chyba w Infinity jest większa różnorodność map, bo mapy są losowe i nie ma vetowania czy głosowania xd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

gra niestety nie ma dużej społeczności, więc jeśli ktoś ma wysoką rangę to mogą pojawić się problemy  ze znalezieniem graczy w meczach rankingowych (pamiętam, jak jeszcze w czasach Halo 3 mój znajomy miał podobny problem i specjalnie potem kilka razy z rzędu musiał wychodzić z gry by obniżyło mu rangę), to jest chora sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście. To jedyny problem Shitfinite. Jak za te 2 lata dodadzą kolejne mapy i tryby napewno ludzie rzucą się na tego mesjasza z takim zajebistym nowoczesnym gunplay który jest "najlepszy" w   serii. Znowu będzie 20 milionów graczy. Przez właśnie takie podejście seria Halo już nigdy się nie podniesie. Ciekawe dlaczego w MCC które jest takie przestarzałe, brzydkie, słabe, nie jest f2p populacja graczy jest porównywalna????????

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

bo się ustabilizowała, co jest domeną każdego multi gdzie zostaja po czasie tylko najwytrwalsi

 

Różnica jest jednak taka, że Infinite ma przed sobą przyszłość i co najważniejsze - nie jest drewnem jak MCC. :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...