Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Za anulowanie splitscreenu, 6 miesięczne sezony i fakt że do dziś nie usłyszeliśmy nic o raytracingu(liczą chyba na to że ludzie zapomną o tym że obiecywało ten ficzer przed premierą) trzeba ich jebać. 

Byłem optymistą, kampania singlowa to dla mnie wciąż jedno z najlepszych odsłonę historii serii, ale multi w takim stanie prawie rok po premierze to jakiś pierdolony żart i nawet ja czarno wiedzę przyszłość multi.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, bartiz napisał:

Drugi sezon trwający 9 miesięcy xD

10 miesięcy [*] A przypominam że obiecywali 3 miesięczne sezony. Nie wierzę, że 343 jest w stanie jeszcze wyprowadzić to na prostą.

Jedyne co, może uratować to multi to Forge i społeczność, która sama zacznie tworzyć nowe mapy i tryby. A Forge akurat wygląda dobrze i nie widać dużej różnicy pomiędzy mapami z edytora a tymi robionymi przez twórców 

20220901_174028.thumb.jpg.dc55091ea05ee5dccc562376b49d231b.jpg20220901_174026.thumb.jpg.cfbe2fd11894375993448f18963e0398.jpg20220901_174023.thumb.jpg.723c8c6f9e820122738d4f6ac365ae64.jpg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

10 miesięcy [*] A przypominam że obiecywali 3 miesięczne sezony. Nie wierzę, że 343 jest w stanie jeszcze wyprowadzić to na prostą.

Jedyne co, może uratować to multi to Forge i społeczność, która sama zacznie tworzyć nowe mapy i tryby.

Jeżeli gra jest już martwa od dluzszego czas, glownie przez 10m sezony z 1 nowa mapą, to wątpię żeby nawet Forge beż jakiegokolwiek matchmakingu uratował grę.

Odnośnik do komentarza

Nosz kurwa wkurwili mnie bo byłem z Sutqiem ustawiony na coopa, teraz mi całkowicie ochota przeszła. Solo mi się nie chce grać, bo nigdy jakoś lore tego świata mi się nie podobało specjalnie, ale doceniałem za możliwość przejścia gry w coopie. Halo 5 w 4 osoby było bardzo w pytkę.

Odnośnik do komentarza

Możesz grać online, ale też mam zajawionego Halo ziomka z plejką w domu i co, i chuj. Mieliśmy grać razem, już przy piątce się wkurwiłem, że nie ma, ale z Infinite było obiecane do c00rwy ciężkiej, że pojawi się po premierze. 343 Industries? A idź pan w h00y

Odnośnik do komentarza

Niby słabo i tu i tu, a jakimś cudem 87 na meta i kilkadziesiąt nagród branżowych za singla i multi. 

Gra wciąż jest bardzo dobra, ale sposób w jaki jest wspierana po premierze, jak 343 leci w kilku z 10 miesięcznymi sezonami dodającymi do gry 2 mapy i tym że w grze wciąż brakuje podstawowych dla serii trybów jak kooperacja, infekcja, Forge to całkowita porażka i blamaż tego studia 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Niby słabo i tu i tu, a jakimś cudem 87 na meta i kilkadziesiąt nagród branżowych za singla i multi. 

 

No, ale sam wiesz, że Halo w PvP i w kampanii brakuje po prostu zawartości. W tym pierwszym jej nie ma, a w tym drugim ją wycięto.

 

Łudziłem się, że to studio jest do odratowania, ale IMO MS musi ich zamknąć i przekazać stery komuś bardziej kompetentnemu. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

No, ale sam wiesz, że Halo w PvP i w kampanii brakuje po prostu zawartości. W tym pierwszym jej nie ma, a w tym drugim ją wycięto.

W multi brakuje zawartości. Ale kampania singlowa to pełnoprawny produkt, że skończoną historia na kilkanaście, kilkadziesiąt godzin, z różnorodnymi przeciwnikami i że świetnym najlepszym w serii gameplayem, piękna muzyką od Garetha Cookera (kompozytora Ori) i  ładną oprawę graficzną i artstylem będącym powrotem do ducha serii. Oczywiście nie jest idealna i ma swoje bolączki, jak słynny biom i gorsze misje liniowe. Ale całościowo wypada bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

W multi brakuje zawartości. Ale kampania singlowa to pełnoprawny produkt, że skończoną historia na kilkanaście, kilkadziesiąt godzin, z różnorodnymi przeciwnikami i że świetnym najlepszym w serii gameplayem, piękna muzyką od Garetha Cookera (kompozytora Ori) i  ładną oprawę graficzną i artstylem będącym powrotem do ducha serii. Oczywiście nie jest idealna i ma swoje bolączki, jak słynny biom i gorsze misje liniowe. Ale całościowo wypada bardzo dobrze.

 

a teraz pomyśl jak byłaby dobra gdyby 343i nie było takimi partaczami? :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja gram sobie w ten singielek i jest w pytkę, ale to kwestia oczekiwań - asx czekał na singla i go dostał, nawet jeśli w formie nieco innej niż spodziewana. Ja zaś czekałem głównie na multi, singiel to dla mnie dodatek i wciąż czuję, że ten potencjał nie został wykorzystany. :(

 

ergo z mojej perspektywy 343i to partacze, zwłaszcza po fenomenalnym PVP Halo 5

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Mi też split screen wisi i powiewa, ale kiedy ma być to dowolne mieszanie elementów uzbrojenia? Aspekt kosmetyczny to dla mnie marchewka na kiju w PvP. :/ 

Ale jakie elementy uzbrojenia ty chcesz mieszać jak tam po 2 płatnych battlepassach ma się tyle elementów, że jest mniej opcji kustomizacji niż w niektórych grach zaraz po ich włączeniu pierwszy raz.

 

Do zaorania, zaraz nowy CoD wychodzi i nikt o tym Halo nie będzie pamiętał oprócz Asaxa który przy każdym failu 343 musi pisać że singiel mu się podobał. 

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...