Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ASX napisał:

Ron swanson nick offerman parks and recreation GIF on GIFER - by Saifyn

Wkurza mnie czasami, że na forum o grach nie można napisać normalnego posta o swoich przemyśleniach na temat gry, bo zaraz wiadomo kto się dopierdzieli...

 

To ja napiszę coś miłego - kupiłem XSX dla Halo i Godrizona 5 i surprise-surprise! obie działają na konsoli wyśmienicie, bez ani jednego problemu który dawały mi wersje na PC. :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

To ja napiszę coś miłego - kupiłem XSX dla Halo i Godrizona 5 i surprise-surprise! obie działają na konsoli wyśmienicie, bez ani jednego problemu który dawały mi wersje na PC. :) 

A jakie problemy mają wersje PC? Bo ograłem obie i z żadnym się nie spotkałem, zupełnie bezproblemowo wszystko chodziło.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, tjery napisał:

A jakie problemy mają wersje PC? Bo ograłem obie i z żadnym się nie spotkałem, zupełnie bezproblemowo wszystko chodziło.

 

12 minut temu, UberAdi napisał:

Coś tam z pobieraniem kampanii niektórzy mają, że trzeba zmienić język żeby się zaczęła pobierać.

 

U mnie po zmianie języka nie pykło z Halo Infinite, zaś sam moduł multiplayer był łatwiejszy w ogarze (zaproszenia/ostatni gracze) na Steamie niż w XGP. :rotfl: Godrizon 5 zaś nie działał z DualSensem chociaż każda inna gra rozpoznawała go jako pada od XOne.

 

Sumarycznie i tak mam fajrant, bo jak będę sobie pykał teraz na XSX to przesiadka na PC w przypadku Halo będzie płynna. :lapka: Tak samo jak w innych grach oferujących PlayAnywhere.

Odnośnik do komentarza

Teraz to już będę podłączał kontroler od MSu, tylko adapter ogarnę żeby był dzwięk z pada. :lapka: Zaś z PC mam taki problem, że jest współdzielony i nie mam warunków zeby przenosić go między salonem a sypialnią, a w dodatku Godrizon 4K żyłuje możliwości 3060Ti i boję się że się coś zesra xd 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ASX napisał:

 

Wkurza mnie czasami, że na forum o grach nie można napisać normalnego posta o swoich przemyśleniach na temat gry, bo zaraz wiadomo kto się dopierdzieli...

cała strona klepania się po plecach na grobem trupa. Najzdolniejsi ludzie w branży robią Forga już 9 miesiąc - no qrwa DYNIA!  Zanim go ukończą to na serwerach zostaniesz tylko Ty z Daddym - może do tego czasu w końcu dodadzą coopa do tej 1 misji w 1 biomie, to sobie przejdziecie 8 raz grę, w której pomimo tego, że kompletnie nic się nie dzieje, to i tak scenariusz nie trzyma się kupy. Patrząc na talent tych ludzi idę o zakład, że nawet jak już tego Forga wyplują to kolejne 6 miesięcy będą robić opcje matchmiaking, o ile w ogole jest planowany.

W sumie trzeba mieć naprawdę nie lada talent by zmarnować taki potencjał, no ale MC stał się niezwykle ludzki w porównaniu z CE - to najważniejsze! No ale przepraszam, już nie marudzę - byle tak dalej 343! Trzymam kciuki i wracam do tych 5 map na krzyż! 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wszyscy wiemy że Halo Infinite jest dalekie od ideału i jakie ma problemy, wszystko co napisałeś o tej grze jest prawdą. Ale to nie znaczy, że nie można już pisać pozytywnych opinii. Zwłaszcza jeśli coś faktycznie jest pozytywne. I tak, do tych rzeczy spokojnie można zaliczyć kampanię singlową, a wkrótce też i Forge, który zapowiada się że będzie tak rozbudowany i zaoferuje takie możliwości, że nie będzie mieć odpowiednika w żadnej innej grze. 

Nie mówię że nie można marudzić, bo sam to robię, ale proszę tylko abyś potrafił uszanować czasami cudzą opinię inną twoja i to że w tym temacie można też od czasu do czasu wrzucać pozytywne informacje na temat gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...