Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, WisnieR napisał:

Cy ktoś grający w obie serie Halo i Destiny jest mi w stanie tak rzeczowo napisać czym róznią się te dwie gry?

Głównie ťym co napisałeś. Dla mnie w d2 jest za dużo wszystkiego żeby to fajnie działało i bylo dobrze zbalansowane. Halo jest bardziej skillowe chociażby dlatego że kule lecą tam gdzie celujesz a nie magiczne przyciąganie kul na headshoty. No i tak patrząc z boku to Destiny (bungie) nigdy nie było nastawione na pvp a głównie pve. U mnie po znajomych bardzo duża część się zwyczajnie wykruszyła i poszli grać w coś innego. 

IMO d1 bardziej przypominało Halo niż druga część. A z Halo powinieneś być zadowolony :)

Pokaż mi się podobał...zobaczymy jak prezentuje się movment. Tylko czemu na pokazie w broniach nie było DmRki? 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Mieszane uczucia, jakościowo to nie porywa, tekstury liche No i animacja śmierci i w ogóle postaci to poprzednia generacja, szkoda, że w nowych konsolach nie dodali czefoś naprawdę Wow i next genowego :/ może single pokaże jakościowy skok bo tutaj to kicha, pogra się zapewne ale bez szału

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Whisker napisał:

Mieszane uczucia, jakościowo to nie porywa, tekstury liche No i animacja śmierci i w ogóle postaci to poprzednia generacja, szkoda, że w nowych konsolach nie dodali czefoś naprawdę Wow i next genowego :/ może single pokaże jakościowy skok bo tutaj to kicha, pogra się zapewne ale bez szału

 

ale jesteś wiadom, że to z trybu multi, nie?

Odnośnik do komentarza

Dopóki nie zobaczysz native na ekranie to się nie przekonasz jakie są zmiany. Pamiętam, że kiedyś oglądałem stream z Godrizona 4 i zastanawiałem się czym tu się jarać, a gdy opaliłem na OLED nocny wyścig w czasie śnieżycy to kopare zbierałem z podłogi. Tak ten gałgan dobrze wyglądał. Także będzie dobrze dzieciak. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Whisker napisał:

W Halo 5 w multi pograłem trochę No i mam nadzieje że będzie lepiej, liczę na więcej po prostu

Tak jak Paolo również mówi. To był pokaz multi, nie singla. W Multi nie liczy się grafika, ona czasami wręcz przeszkadza i powoduje spadek framerate`u, który jest absolutnie kluczowym aspektem miodu w tym trybie. To tak jak w nowym CoD-ie na PS5. Po wyłączeniu raytracingu zupełnie inna gra.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ASX napisał:

U mnie też wciąż brak zaproszenia.

 

Ale zapisałem się dopiero kilka tygodni temu, a z tego co czytałem pierwszeństwo mieli ci którzy są w programie dłużej.

Mówili na streamie ze nie każdy się załapał ale będą nastepne, większe testy. 

Ja tam jestem swiezak i ostatnio dołączyłem ale może dostałem bo jestem aktywny w MCC. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...