Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie martwi jedna rzecz - skoro to jest tryb multi gdzie wydajność/rozdzielczosc stawia sie nad jakosc grafiki to czy wersja na XOS w singlu bedzie smigac w glorious 720p/30? :pawel:

 

Ni chuja, o ile nie martwię się o FH5 na zeszlą generacje tak halo leci z PC, nie ma że boli.

Odnośnik do komentarza

Mnie martwi że skoro przy 4vs4 są takie cięcia, to co dopiero w Big Team Battle. 

 

Problem też jest jeden, skoro oni tak chujowo przez 7 lat ogarnęli optymalizację na konsolach, to ciekawe jak to będzie działać na PC, ktoś pisał chyba że na 2080 przy 60 fpsach gra lubi przyciąć...

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

Digital Foundry o Halo Infinite:

 

No ale forumowi eksperci piszą że gra wygląda jak Halo 5 :reggie:

Nie wiem czy takie osoby nie czytały tej analizy czy po prostu to jakaś forma trollingu i udają głupa

 

Tylko że DF ostatnio nie chce być zbytnio krytyczne bo mają dość gównoburzy i console wars (o czym już wielokrotnie gadali) i bardziej wyszukują plusy niż minusy. Przecież nawet po pokazie H:I z przed roku, wypuścili 20 minutowy filmik tłumaczący że H:I wygląda słabo przez oświetlenie a modele i materiały pewnie są wysokiej jakości tylko my tego nie widzimy. Tak samo we wczorajszym materiale nawet nie dali dokładnych rozdziałek poszczególnych platform na ekranie jak to zawsze robią (a są osoby które myślą że 540p to 1920x540...). Sorry ale od gry robionej przez 5 lat przez wielkie studio można trochę więcej wymagać.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie powiedziałbym że Digital Foundry nie chcę być zbytnio krytyczne wobec jakiejkolwiek gry. Normalnie od lat robią swoją robotę, niezależnie o jaką grę chodzi. Pisanie że chwalą Halo bo nie chcą gownoburzy i console wars zahacza o teorie spiskową.

 

A że rok temu z okazji pamiętnego dema zrobili świetny merytoryczny materiał, w którym wyjaśnili na czym polegają bolączki graficzne Halo i wytknęli bez żadnego owijania w bawełnę co wymaga poprawy, kiedy w reszcie internetu dyskusja wobec oprawy ograniczała się na wklejeniu mordy Craiga, działa tylko na ich korzyść.

 

Nie wiem, może to tylko wrażenie, ale wydaje mi się że niektórzy po prostu nie są w stanie zaakceptować że ktoś chwali grafikę w Halo, jak poprawili grafikę to nagle ludzie zaczęli się czepiać że gra nie trzyma natywnego 4k w 120 fpsach, a jak Digital Foundry które wcześniej krytykowało oprawę, teraz ją zachwala to nagle nie są obiektywni.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, creatinfreak napisał:

Do takich rozdzielczości to nawet switch w hh rzadko schodzi

:reggie:

 

 

No szczerze mówiąc mogli sobie to Halo darować na starej generacji. Pływająca rozdzielczość 720-540p i pewnie przy większych akcjach spadki FPS, kto będzie grał w takich warunkach w multi. Ja i tak czekam tylko na kampanię, trzymam kciuki żeby było lepiej niż w H5. 

Odnośnik do komentarza

Nie mogli darować, bo tytuł został już zapewne zaprojektowany z uwzględnieniem poprzdniej generacji i usunięcie go na pewnym etapie nic by już nie dało. Można jedynie spodziewać się, że jeśli Infinite będzie zapowiadaną "platformą" na 10-cio letnie wsparcie to w pewnym momencie wyjdzie current-game only patch i dopiero zobaczymy wyraźny skok w jakości.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

Nie wiem, może to tylko wrażenie, ale wydaje mi się że niektórzy po prostu nie są w stanie zaakceptować że ktoś chwali grafikę w Halo, jak poprawili grafikę to nagle ludzie zaczęli się czepiać że gra nie trzyma natywnego 4k w 120 fpsach, a jak Digital Foundry które wcześniej krytykowało oprawę, teraz ją zachwala to nagle nie są obiektywni.

No cały Asax. Halo póki co nie trzyma rozdzielczości 1440p!, a nie 4K, spadki do 1080 przy rozgrywce 4 vs 4 na najpotężniejszej konsoli na rynku przy takiej grafice to qrwa blamaż.

 

W BTB pewnie w ogóle rzadko poza 1080p będzie wychodzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie zgadza się z analizami Digital Foundry i nie odpowiada mu ze tak wyglądająca gra chodzi 120 fpsach przy rozdzielczości 1440p -1080p to ja się nie zamierzam kłócić.  To po prostu twoja opinia :dunno:

 

Dla mnie ta beta, tak jak pisałem, wygląda dobrze, grafika nie jest ósmym cudem świata, ale nie ma się też czego wstydzić. Sorry,ale nie jestem z tych którzy będą się kłócić o rozdzielczość czy spadki o 5 klatek i nazywać to blamażem.

Odnośnik do komentarza

Nie ktoś, tylko większość, a jedyną osobą która twierdzi, że jest to uzasadnione bo grafika jest na wysokim poziomie jesteś Ty ale te zdane to tylko moja opinia.

Dla mnie to wygląda jak Destiny 2 - gra z 2017 roku, która po patchu chodzi w 1440p i 120fps.

Tymczasem Halo to nowy tytuł na NAJPOTĘŻNIEJSZĄ KONSOLĘ NA ŚWIECIE.

 

 

No nie wiem dlaczego można byc trochę niezadowolonym.

 

 

:reggie:

Odnośnik do komentarza

WIększość portali jest bardzo zadowolona z tego co widziała, a ocenianie gry przez pryzmat skomprensowanego video też nie jest najlepszym pomysłem. Jest 1440p-1080p przy 120 klatkach? No szkoda, bywa. Za to przy 60 śmiga na XSX w okolicach natywnego 4K, więc wynik bardziej niż zadowalający.

 

Druga sprawa, że patrząc na te animacje w Halo Infinite to Destiny 2 wygląda nie jak gra z 2017 a 2007, więc też na "ładność" spojrzeć możemy inaczej niż przez pryzmat cyferek.

Odnośnik do komentarza

to trochę zabawne i śmierdzi hipokryzją gdy Wiśnier zachwycający się oprawą w grze która chodzi w zrekonstruowanym 1080p, wbija do tematu Halo i jest wielce zawiedziony że nie ma natywnego 4K przy 120 fps i piszę

32 minuty temu, WisnieR napisał:

NO NIE CZUĆ NEXTGENA.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

zachwycający się oprawą w grze

 

Nie byłeś asem z czytania ze zrozumeniem w szkole co? Wkleje Ci jeszcze raz swojego posta, przeczytaj powoli, jeszcze raz i znajdz ten kawałek gdzie zachwycam się oprawą graficzną D2 ;)

 

13 minut temu, WisnieR napisał:

Nie ktoś, tylko większość, a jedyną osobą która twierdzi, że jest to uzasadnione bo grafika jest na wysokim poziomie jesteś Ty ale te zdane to tylko moja opinia.

Dla mnie to wygląda jak Destiny 2 - gra z 2017 roku, która po patchu chodzi w 1440p i 120fps.

Tymczasem Halo to nowy tytuł na NAJPOTĘŻNIEJSZĄ KONSOLĘ NA ŚWIECIE.

 

Ale spoko rozumiem, robota nie wybacza, 60 groszy za wpis musi wlecieć.

 

3 minuty temu, ASX napisał:

udaje wielce zawiedzionego że nie ma natywnego 4K przy 120 fps i piszę

 

A no tak zapomniałem, że od Xboxa - NAJPOTĘŻNIEJSZEJ KONSOLI NA ŚWIECIE, przypominam, nie można niczego oczekiwać, trzeba brać co dają i nie krytykować bo tak każe partia!

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Biednie wyglada to halo ale ta seria nigdy nie powalała pod tym wzgledem na kolana. 3 na X360 wygladała tak sobie a mimo to jest to jedna z lepszych gier na X360. Ważne żeby gameplay i kampania była na poziomie :lapka:

 

Returnal też nie jest piękny ale siła tej gierki leży w gameplayu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiśnier widzę, że w ładne ad personam ciśniesz. ASX zaorał Cię z tym Destiny 2 gdzie masz 1440p, ale dynamiczne z czego w zadymie spada ona do ok. 1440x1440 co daje w sumie FHD tyle, że brzydko zeskalowane i jeszcze zarzucasz mu fanbojkę kiedy osrywasz się na miętowo jak tylko wchodzi temat Destiny 2 xdDDDDDD

 

Nie, to jest ZBYT ŚMIESZNE, nawet jak na standardy tego forum.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle mnie trochę to rozbraja. Ciągle przerzucanie sie rozdziałkami, fpsami, grafiką. Gdzie połowa ludzi siedzi albo w FHD albo marketowym 4K albo HDMI 2.1 widziała tylko w  reklamach. A suma sumarum liczy się czy gra będzie dobra, a nie jakieś pierdoły, których 80% nawet nie zauważy. 

Edytowane przez Sedrak
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, ASX napisał:

bardziej chodziło mi o to ;)

 

 

 

 

Aha, widzę zero poprawy. Nie widzę tam nic na temat uznania dla rodzielczości, fpsów, tekstur i całej reszty, tylko zachwyt nad ogólną otoczką gry, bo ma swój klimat i setting ale spoko próbuj dalej!

 

Różnica pomiędzy Returnalem, a HALO jest taka, że te pierwsze to jakaś tam gra third party, która mało kogo interesowała podczas pierwszej prezentacji, a HALO to ikona konsoli Xbox. Wydawanie Halo Infinite w takiej postaci jest po prostu śmieszne.

 

HALO, Forza, Gears - te gry powinny być topką na XBOXie. HALO jak widąć już poza peletonem, Forza wygląda obłednie, nie wiadomo co wymyśli Coalition, ale myśle, że tu nie ma wątpliwości, że dostarczą.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem, nie zamierzam się kłócić o rozdziałkę i fpsy, a jeśli tobie nie przeszkadza 1080p w Returnalu ale od Halo Infinite wymagasz z jakieś powodu żeby chodziło w lepszej jakości niż 120 fps i 1440p i nie widzisz w tym hipokryzji to twoja sprawa.

 

Odnośnie grafiki w Halo, podobne głosy wobec oprawy towarzyszyły Halo 3, które chodziło w 640p  i również nie powalało oprawą graficzną, a mimo to jest uważane za jedną z najlepszych wszech czasów, a ja sam spędziłem przy niej setki niezapomnianych godzin w tym 2 rrody (xD). Beta Halo 5 z kolei chodziła w 720p, potem to trochę podciągnęli, ale oprawa też nie porywała i nikt  (oprócz ludzi takich jak ty) nie miał z tym problemów bo gameplay był dobry.

 

Przestańmy więc wojować na rozdzielczości i klatki na sekundę i skupmy się na tym co ważne.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...