Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Figuś napisał:

mówili czy będzie i kiedy jakaś beta?

Późnym latem ma się zacząć i pewnie będzie trwać aż do premiery

 

5 minut temu, bartiz napisał:

No oby nie chcieli właśnie podbić świata, zachęcić casuali, i postawili głównie na duże tryby typu btb czy ten co był w 5 Ala battlefield a na arenę rzucą jakieś ochłapy.

Dokladnie

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

wiadomo multi ma z zasady gorszą oprawe bo tam liczy się przede wszystkim przejrzystość i płynność (Halo ma działać też 120 fpsach) ale i tak widać dużą różnicę w oświetleniu i teksturach 

Ciężko powiedzieć czy to oświetlenie czy poprawili też tekstury. 

Odnośnik do komentarza

Jedyne co można porównać to broń i tutaj zmienione zostały materiały, geometria wygląda identycznie. Jak pokażą ten sam fragment co rok temu to będzie można zrobić jakieś konkretne porównanie bo niby w multi może być gorsza oprawa ale jak w kampanii będą robili duże otwarte przestrzenie to też nie poszaleją.

Odnośnik do komentarza

Generalnie to widać, ze gra zrobiona i będzie wydana bo coś trzeba kurwa wydać po 6 latach opierdalania się. Nawet pozycjonowanie w konferencji pokazuje, że Halo przestało być czymś szczególnym, a jest kolejnym tytułem do game passa.

 

Żeby nie było, multiplayer mi się podoba i pogram, jestem pewien że będzie super bo Halo 5 było świetne w Multi, ale Halo w 2021 nie robi już nic a nic.

 

Jebany Xbox One hamulcowy.

Odnośnik do komentarza

No jak dla mnie Halo skończyło się po porzuceniu marki przez Bungie. Jednak i tak trzymam się serii bo ciągle liczę na świetną odsłonę. Więc zagram w Infinite. Zresztą Halo i tak trzyma się lepiej niż seria Fallout która z odsłony na odsłone jest coraz większą kupą. 

Odnośnik do komentarza

 

jak widać ludzie są bardzo spragnieni Halo

 

co jeszcze bardziej zaskakujące to bardzo pozytywne reakcje po tym pokazie, community Halo jest bardzo wymagające i podzielone między zwolenników starszych i nowszych odsłon, a tu jakimś cudem wygląda na to że podoba się niemal wszystkim

 

 

kilka gifów z singla

CapitalOnlyBlackmamba-size_restricted.gif

RawForsakenGalapagospenguin-size_restricted.gif

UncommonKeenAmericancurl-size_restricted.gif

MinorGrizzledKookaburra-size_restricted.gifSelfassuredWhirlwindIcelandichorse-size_restricted.gif

moim zdaniem wygląda baaardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ASX napisał:

animacje po postrzale wyglądają też znacznie lepiej niż w poprzednich częściach

 

Też mi się to rzuciło na pokazach. Nie wiem jak z singlem będzie, ale jestem podjarany tym PvP bardziej niż ustawa przewiduje. :D 

Odnośnik do komentarza

Czy ja, wiem czy poprzednie części tak robiły graficznie. Jasne jedynka tak, dwójka to mocny downgorad po pokazach na e3 (tam to dopiero był fake), trójka była graficznie mocno przeciętna na x360, odst mniejsza skala, reach trochę lepiej, czwórka jedna z najładniejszych gierek na X360 ale gameplayowo mocno średnio, tak samo h5 graficznie przeciętnie i dopiero dodanie tekstur w lepszej rozdziałce pozwoliło pokazać pazur. Teraz mamy jakiś nowy silnik, większe mapy i ogólnie burdel produkcyjny. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli Infinite w Multi będzie dla Halo 5 tym samym co Gears 5 w stosunku do Gearsów 4 to będzie super.

 

Gears 5 ma lepsze, bardziej dopracowane i miodne Multi niż w czwórce, a już tam było super. Obejrzałem drugi raz i będzie grane na przemian z Battlefieldem.

 

Free to play mnie cieszy, bo im większe community tym więcej contentu, więcej życia w grze, szybszy matchmaking itp itd

 

Tylko niech cross play ogarną, bo ja nie chce grać w z pecetowcami na myszkach. W gearach to jeszcze ujdzie, bo tam mysz nie daje aż takiej przewagi, ale w FPSie będzie zbyt duża różnica.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...