Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Paolo de Vesir said:

Multiplayer Infinite na konsolach poprzedniej generacji ma mieć wg. testu 30 klatek. :/ Mega, ale to MEGA słaba zagrywka, zwłaszcza, że ewidentnie cisną w 120 na najnowszej generacji. Po H5 które śmigało w betonowych 60 taka potwarz. ;/ 

Spodziewałeś się 60 FPS na antycznym sprzęcie? Dobrze, że to w ogóle wychodzi na poprzednią generację bo mogli ją olać całkowicie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc tego się spodziewałem w trybie multi. W sensie gra nie wygląda jakoś porażająco dobrze, w sensie na wszystkich sprzętach bardzo podobnie.

 

Śmierdzi mi to trochę celowym pogarszaniem jakości aby zmusić do przesiadki na nowy sprzęt, ale że nie jestem jeszcze do końca przekonany do XSX to początki Halo Inifinite po sieci będę miał na PC. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

No do niedawna cross play wywoływał u niektórych oburzenie i była całą dyskusja 30 fps vs 60, ba pamiętam jak Mazzeo przy HALO Wars się kłócił (startegii!), że z PC nie będzie miał szans, bo szybciej muszką gracze będą przesuwać ekran, a teraz będzie crossplay między 30, a 120? :dynia:

Odnośnik do komentarza

W Destiny Bungie nie wprowadzało crossplay'u tłumacząc się wyrównaniem szans graczy na starszych konsolach i wtedy wszyscy bili brawo, teraz 1 grupa będzie miała ogromną przewagę nad większością starych konsol, ale nie ma problemu bo Izi ma nowszą konsole, bądź PC - ok, nie ma tematu! :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ojej, ale ci musi być teraz szkoda tych xbotów z XOS. ;(((( Na PC ktoś może śmigać w 30 klatkach, ktoś w 120 i jakoś nie ma płaczu kto na czym gra. Może zaraz w tytułach sieciowych wprowadzimy zasadę matchmaking po kartach graficznych?

 

Z resztą znając ciebie to nawet w to nie zagrasz, więc :dunno: 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Figuś napisał:

No nie wiem Wezyr, 30 vs 120FPS to jest potężna różnica w czasie reakcji i raczej byś nie pograł sobie na XOS z ludźmi na XSSX. Zaraz by cię zbanowali za wysyłanie gróźb w PMkach

 

nie no, bądźmy poważni, ja sobie na PC odpalę bo tam 60 wyciągnę, ale drażni mnie taka niby troska o innych graczy xdd

Odnośnik do komentarza

No racja, przeciętny pecetowiec utopiłby w łyżce wody jakiegos peasanta co gra na pececie w 30 klatkach a tu easye jakiś miłosierny się robi wobec ludzi z 8 letnimi konsolami xD niezła beka

 

mogles znaleźć inne rzeczy do których mogłeś się dopierdolic. Ja na przykład nie mam ochoty grac z pecetowcami przez te ich pierdolone cheaty.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, MaZZeo napisał:

No racja, przeciętny pecetowiec utopiłby w łyżce wody jakiegos peasanta co gra na pececie w 30 klatkach a tu easye jakiś miłosierny się robi wobec ludzi z 8 letnimi konsolami xD niezła beka

 

mogles znaleźć inne rzeczy do których mogłeś się dopierdolic. Ja na przykład nie mam ochoty grac z pecetowcami przez te ich pierdolone cheaty.

X milion...

Blacharze już mają odpowiednie programiki przygotowane...

Odnośnik do komentarza

Udało mi się jakimś sposobem zagrać 2 mecze (nie wiem jak) i oto moje szybkie subiektywne spostrzeżenia:

 

- tempo rozgrywki i cały movement jest znacznie szybszy niż Halo 5, trochę to przypomina CoDa

- jestem pod wrażeniem sztucznej inteligencji botów, serio poruszają się bardzo naturalnie i zachowują się nad wyraz sensownie, to co zobaczyłem sprawia że z ekscytacją patrzę na S.I w singlu licząc że inteligencja kosmitów będzie stać na podobnym poziomie

- sidekick to godny następca Magnuma i naprawdę daje radę jako broń startowa, ARka z kolei daje radę na średnim i bliskim. Wiem że zagrałem tylko dwa mecze ale balans wygląda na dopracowany

- obawiałem się o czytelność z powodu usunięcia klasycznego podziału na czerwonych i niebieskich ale nie jest tak źle

- graficznie jest w porządku, wygląda ładniej niż Halo 5 co nie jest może jakimś osiągnięciem bo poprzednik wyszedł w 2015 ale beta wyglądała schludnie i działa bardzo płynnie

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...