Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Te podejście z Battle passem też mi się bardzo podoba. To oczekiwanie tak jak w Modern Warfare że ja kupię Battle passa i napierdolę 100h w dwa miesiące by odblokować wszystko, bo inaczej reszta przepada to jebany rak. Kupuję coś za kasę i chce mieć dostęp do tego ZAWSZE a nie w jakimś przedziale czasowym. To samo kurestwo jest w Gearsach i innych grach - wrzucają jakieś skiny, content dostępny TYLKO W JEDEN WEEKEND inaczej już tego nie odblokujesz, chyba że za pare miesięcy developer znów to wrzuci jako nagrodę za event TYLKO W JEDEN WEEKEND.

 

 

3 minuty temu, Ukukuki napisał:

Multiplatformy zawsze mają więcej graczy z PC, a gierki nastawione na multi to już w ogóle do tego free to play. 

 

W przypadku Halo tak nie będzie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MaZZeo napisał:

W przypadku Halo tak nie będzie.

 

Jeśli gra wyląduje day one na steam to jestem przekonany ,że będzie się utrzymywać na pierwszym miejscu przez dłuższy czas. Apkę xboxa faktycznie mało pctowców ma ale gre free to play na steam  złapie miliony na starcie. Do tego gra będzie miała niskie wymagania z racji premiery na one. Będzie masa hindusów, chińczyków i rosjan :reggie: Oby tylko region się dało ustawić na europę zachodnią. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, MaZZeo napisał:

Cross play powinien być prosty i powinien rozróżniać zarówno platformy jak i sprzęt na ktorym się gra. Ja mogę grać z pecetowcami, pod warunkiem że też grają na padzie.

A grają? Nie gram na pc w mp ale podejrzewam, że na pc jest więcej sposobów na obchodzenie tych ograniczeń w postaci modów. 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co w ogóle dziwne jest to holiday jako data premiery. Gra opóźniona o rok i nadal bez daty. Jak taka fh po pierwszym pokazie dostaje  konkretny termin. To co może jednak obsuwa i orzyszły rok? Trochę niepoważne to jest imo. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie spoko ale bronią się przed tym jak migą i chyba nawet ASX wrzucał jak mówili, że nie będą rozbijać. 

A i co po roku nadal kampania nie gotowa? To z czym chcieli na premierę wyskoczyć? No nie zbyt nierealne żeby jeszcze opóźniać. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, łom napisał:

Z 2 miesiące temu pisałem o tym że może rozbiją Multi i Singleplayer na dwie oddzielne premiery i może właśnie to się stanie. Multi wydadzą wcześniej a kampanię z miesiąc dwa później?

nie zrobią tego, mówili o tym że Halo to kompletna produkcja, multi i kampania w jednej paczce

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, ASX napisał:

 

 

 

PessimisticSereneFlatfish-size_restricted.gif

Podoba mi się ta ''czystość'' w grafice HI, bez najebanych filtrów na ekranie jak w innych grach, jest ładnie, ostro i mega płynnie.

 

Porównania mało miarodajne co nie znaczy że gra wygląda lepiej, widać to po świetleniu, detalach na broniach/pancerzach, teksturach czy braku doczytywań obiektów.

E344-2qWUAgZATK?format=jpg&name=large

Odnośnik do komentarza

Nie będzie mi brakowało szarży i ground pounda, bo to w ogóle nie jest mój styl gry, ale zastanawiam się jak wpłynie to na chociażby wertykalność map (Plaza i Mercy aż zachęcały do takich zagrywek) i czy nie spłyci to samego flow movementu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...