Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Halo 5 też nie miało co opa i do dzis go nie ma, Halo to kampania, multiplayer i forge Sony w swoich grach daje tylko kampanie i to niebieskim do szczęście wystarczy a tu jest wielki płacz...

 

Najważniejsze będzie na czas czyli kampania i multiplayer nawet jak będzie 5 mapa oby każda była mega grywalna  :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Halo 5 nie miało split screena, ale coop był.

Infinite ma mieć zarówno coopa jak i split screena (za co szacun) ale 3 miesiące po premierze.

 

Obejrzałem rozmowę i twórcy powiedzieli że Craig wygląda teraz znacznie lepiej i wyrosły mu włosy xd a materiały z kampanii różne gameplaye i trailery zobaczymy bliżej premiery oraz że wkrótce poznamy datę premiery

Odnośnik do komentarza

Osobiscie to mnie nie ruszyła ta wiadomość. W co-op i tak bym zagrał dopiero kilka msc po premierze, a forge nigdy nie ruszę (mapy z tego kreatora tez mnie nie obchodzą). Beka tak czy inaczej. Bonnie musi dobrze obciagac, ze wciaz ma tam stołek. Nawet nie chcę myśleć co by było, gdyby wypuścili tę gre rok temu.

 

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

od 23:30 widać sporo urywków z kampanii, w tym chyba fragmenty z zeszłorocznego pokazu gameplayu 

 

i podsumowanie informacji:

Cytat

- Next flight will have 4v4 PvP and BTB, have all of the same content as the first flight as well, and be open to even more people
- Split-screen is Day 1 on Xbox devices, will be explored on PC post-launch
- Acknowledge co-op and Forge are fundamental to the Halo experience
- Co-op will come in Season 2 (~3 months), Forge will come out in Season 2 (~6 months after launch), #1 priority is meeting quality and stability across all platforms, many technical complexities with Forge, for example
- Still working out details of the specific release day, but absolutely releasing this Holiday, will know release date soon
- Insiders will get an opportunity to get hands on Forge in an upcoming flight
- Talked about delaying the game again, made the decision that it's a live game and wanted to get it out and continue to evolve the game from there
- Current state of development is shutdown/polish period, focus is on reviewing, bugfixing
- More campaign gameplay to come after shutdown mode is over, where they will shift focus to more gameplay capture
- Craig's new hair looks fantastic, allegedly

 

Odnośnik do komentarza
Halo 5 też nie miało co opa i do dzis go nie ma, Halo to kampania, multiplayer i forge Sony w swoich grach daje tylko kampanie i to niebieskim do szczęście wystarczy a tu jest wielki płacz...
 
Najważniejsze będzie na czas czyli kampania i multiplayer nawet jak będzie 5 mapa oby każda była mega grywalna 


Prosty temat, halo zawsze coopa miało, nagle go nie będzie z obietnicą za kilka miesięcy. Dostali rok czasu więcej, ciężko to jakoś tłumaczyć racjonalnie. Nie zmienia to tego że i tak to będzie spora gra i czekam mocno, no ale jednak dłubią dłubią i ciągle czegoś brakuje.
Odnośnik do komentarza

Ja pierdole dev 1st party, pyerdola się z tym tyle czasu i dalej nie dowiozą copa przez sieć tyko sezony będą XD. No nie wiem jak można tego bronić. Już pomijam ze ta gra wygląda jak gówno osrane. 

M$ to już nawet tą serię zabije albo zrobi tylko multi i skrzynki polecą bo przecież na tym się zarabia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda devów tam pracujących. Ktoś byl na tyle głupi, zeby kazać im  tworzyc jednocześnie silnik i grę. Grę, ktora nie jest tylko krotkim oskryptowanym singielkiem, a posiada kampanię w otwartym swiecie (co-op splitscreen i online), tryby multi i jeszcze edytor forge. Jeszcze na tym szrocie one musi działać :/ Jak tak sobie pomyślę, to nawet się nie dziwię, ze jebia sie z tym od 2016.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.08.2021 o 17:25, Moldar napisał:

 


Prosty temat, halo zawsze coopa miało, nagle go nie będzie z obietnicą za kilka miesięcy. Dostali rok czasu więcej, ciężko to jakoś tłumaczyć racjonalnie. Nie zmienia to tego że i tak to będzie spora gra i czekam mocno, no ale jednak dłubią dłubią i ciągle czegoś brakuje.

 

 

I mieć go będzie 3 miesiące po premierze ja wiem, że powinien być na premierę ale jeżeli faktycznie dzięki tej obsuwie dostanę lepszego singla i multiplayera w tym roku to po proszę, dla mnie co-op to rzecz ostatnia na liście możliwości jakie daje Halo, a głodny już jestem nowej odsłony. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...