Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny


Godot

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.08.2018 o 14:33, Damk napisał:

Okami HD w pudełeczku z Japonii już do mnie dotarło :D

 

W dniu 20.08.2018 o 15:06, Grabek napisał:

Skąd brałeś? Play-asia?

 

Jak ktoś nadal ma chrapkę na Okami w pudełeczku to widzę, że Ultima ponownie sprowadziła kilka sztuk. Troszeczkę drożej wyjdzie niż samodzielny import, ale bez wysiłku i dostępność od ręki.  https://www.ultima.pl/ct/nintendo-switch/gry/role-playing-rpg/okami-zekkeiban-switch

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Damk napisał:

 

 

Jak ktoś nadal ma chrapkę na Okami w pudełeczku to widzę, że Ultima ponownie sprowadziła kilka sztuk. Troszeczkę drożej wyjdzie niż samodzielny import, ale bez wysiłku i dostępność od ręki.  https://www.ultima.pl/ct/nintendo-switch/gry/role-playing-rpg/okami-zekkeiban-switch

Za tę cenę niech się je....ą.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Rezoo7 napisał:

Za tę cenę niech się je....ą.

 

 

 

Pudełka zawsze droższe od cyfr jeżeli chodzi o gry na Switcha (glownie mowa gdy wychodzą w pudełku indyki). Ja tam Okami zlewam bo od gry odbiłem się zbyt wiele razy ale preorderek na Onimushe pewnie pójdzie 

Odnośnik do komentarza

https://www.yesasia.com/global/okami-zekkeiban-normal-edition-japan-version/1066569647-0-0-0-en/info.html

 

Darmowa wysyłka od 39,99 USD. Swego czasu zamówiłem 2 sztuki, jedną sprzedałem - profit. Nie wiem tylko jak teraz będzie z dodatkowymi opłatami po planach wprowadzenia dodatkowych opłat na przesyłki z Aliexpressu (wiem, że to Chiny, ale może Japonia też dostanie rykoszetem).

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Di napisał:

Trudno żebyśmy dostawali monety, które są jakimś tam procentem od ceny gry, w sytuacji, gdy w danym regionie tej gry po prostu nie ma.

 

Nie do końca, skoro gry takie jak Okami czy Onimusha są /będą u nas cyfrowo to powinno im to zwisać z jakiego regionu jest wersja, którą posiada użytkownik. No ale mówimy o Nintendo u nich wszystko musi być inaczej. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z tego co czytałem w necie, wszyscy polecają wersję na Switcha - dodatkowa zawartość w postaci Star Foksa i jego misji to jeden z lepszych elementów gry. Ciekawy jest aspekt pudełko vs cyfra - ludzie narzekają, że w wersji cyfrowej, tańszej niż pudełko ze statkiem, dostaje się więcej zawartości, co ma zdecydowany wpływ na poziom trudności. Z drugiej strony to działa chyba tylko w USA, bo o u nas cyfra kosztuje 329 zł (tam ponad 100 zł taniej), podczas gdy pudełko u nas to jakieś 260 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...