Skocz do zawartości

Witchfire


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam Chmielarza szanuje jako dewelopera. W sumie nie wydał kiepskiej gry od dawna (no chyba że doliczymy mu judgementa ale wyleciał ze studia przed wydaniem).  Czekam i liczę na dobrą i klimatyczną sieczkę. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
4 godziny temu, DamianGrecky napisał:

4 lata zaraz miną od pierwszej zapowiedzi, a daty premiery ani widu ani słychu.

Bo Chmielarz, to badylarz, który za dużo gada jak Gop. Wszystko jest miód, malina, git, majonez i w ogóle najlepiej nie żyć niż nie zagrać, a później wychodzi taki Bulletstorm i jesteś zawiedziony, bo było za dużo gadania, a model rozgrywki nie przynosi radości:dry:

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
12 minut temu, McDrive napisał:

Bo Chmielarz, to badylarz, który za dużo gada jak Gop. Wszystko jest miód, malina, git, majonez i w ogóle najlepiej nie żyć niż nie zagrać, a później wychodzi taki Bulletstorm i jesteś zawiedziony, bo było za dużo gadania, a model rozgrywki nie przynosi radości:dry:

Ale akurat bulletstorm miał fajny gameplay. Ocb? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lpcl napisał:

Ale akurat bulletstorm miał fajny gameplay. Ocb? 

Miał przez chwilę potem był monotonny do tego te wszelkie niewidzialne ściany, poczucie jakby bohater był przyklejony do świata. Dobrze że wyszły takie perełki jak Shadow Warrior czy Doom w swoim gatunku.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
9 godzin temu, DamianGrecky napisał:

4 lata zaraz miną od pierwszej zapowiedzi, a daty premiery ani widu ani słychu. Liczę, że najpóźniej do przyszłego roku to wypuszczą, bo czekam odkąd ujrzałem trailer. 

Tę grę robi bodajże 12 osób w studio więc no nie spodziewaj się że powstanie w rok czy dwa. Wydaje mi się też że Chmielarz trochę postawił sobie zbyt wysokie ambicje z tym tytułem i obawiam się nijakiego średniaka koniec końców. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...