Skocz do zawartości

Witchfire


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Patch przełożony na 9 kwietnia, nie powiem mimo że gra jest naprawde przyjemna i ciekawa to podejście firmy do klienta zabija mi chęć odpalania tego. Jakbym mógł bym zrobił refunda nawet na jakąś walute epica byle wydawca nic nie miał, grę kupiłem pod koniec zeszłego roku ze względu właśnie na patch-a którego przełożyli na 2024, następnie mimo że twierdzili że jest już gotowy to i tak go przełożyli bo nie chcą dawać go w czasie promocji steam co jest jakimś nieśmiesznym żartem i żałosnym podejściem do klienta. Rozumiem że gre robi kilka osób i nie mam problemu z przekładaniem patch-a a podejściem do klientów, specjalnie nagłaśniano duży patch by gra się sprzedała i tak kilka razy by na sam koniec stwierdzić że jednak nie jest gotowy(mimo że tydzień temu już był gotowy według devów).

Odnośnik do komentarza

Nope. Trzeba uzbroić się w duuużo cierpliwości (mając w pamięci to jak długo musimy czekać na kolejne apdejty już teraz). Przypuszczam że do fulla, to będzie minimum rok-dwa czekania.

 

Tutaj całkiem znośny gameplay z uwzględnieniem nowinek z ostatniego dodatku. To dla ludzi którzy nie wiedzą jeszcze o co w tej gierce kaman, a chcieliby spróbować.

 

 

Uwielbiam uczucie osamotnienia jakim emanuje ten tytuł. Podobnych wrażeń dostarczał mi swego czasu Returnalek Boży. Do tego strzelanie ma bardzo dobry feeling - broń kopie, a przeciwnicy fajnie zamieniają się w pył. Do tego każda brońka ma 3 poziomy ulepszeń, które realnie wpływają na sposób w jaki będziemy z niej korzystać. Nie są to kosmetyczne pierdafony, tylko coś co sprawia, że farmienie faktycznie ma tutaj sens (ponownie kłania się Returnal).

 

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Jeżeli wybrali drogę wypuszczania większych, ale rzadszych update'ów, i w tym większym rzadszym update'cie nie dali nowej lokacji, tylko mam sobie biegać po starych z nowymi przeciwnikami i broniami, to delikatnie mówiąc mam to w dupie i nie będę sobie rozwadniał gry (która ma potencjał na bycie zajebistą w fullu) takimi pierdołami. To mój pierwszy EA jaki kupiłem i miałem zamiar grać regularnie, ale bez jaj, mogli wypuścić demo, zapytać o feedback i potem dłubać nad pełniakiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...