Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

ku,rwa mać myślałem że tylko w codzie będą wciskać teraźniejszość w czasy 2 wojny światowej a jak widać dice śmiecie ze szwecji idą tą samą drogą, jakaś piszcząca laska w tle z metalową ręką walcząca niczym rambo z nazistami z marsa, laska tak samo na okładce standardowej edycji, gameplay w ogóle mnie nie porwał, zero klimatu 2 wojny, to będzie jakaś sielanka z otoczką tylko drugiej wojny światowej, yebać tą część, niby jeszcze chcą pokazać początki wojny i wciskają jakieś walki z norwegii, a o pierwszym kraju który został zaatakowany przez niemcy w tamtym czasie cisza, beka z tego bfika 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Enter mankind’s greatest conflict with Battlefield V as the series goes back to its roots with a never-before-seen portrayal of World War 2

 

Już wiemy o co chodziło z tym "WW2 with a twist". Na koniec filmiku mogliby sobie jakiegoś grilla zrobić.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, mersi napisał:

ku,rwa mać myślałem że tylko w codzie będą wciskać teraźniejszość w czasy 2 wojny światowej a jak widać dice śmiecie ze szwecji idą tą samą drogą, jakaś piszcząca laska w tle z metalową ręką walcząca niczym rambo z nazistami z marsa, laska tak samo na okładce standardowej edycji, gameplay w ogóle mnie nie porwał, zero klimatu 2 wojny, to będzie jakaś sielanka z otoczką tylko drugiej wojny światowej, yebać tą część, niby jeszcze chcą pokazać początki wojny i wciskają jakieś walki z norwegii, a o pierwszym kraju który został zaatakowany przez niemcy w tamtym czasie cisza, beka z tego bfika  

 

Tam jest spadający pocisk V1, a niemcy używali ich w latach 1944-45

Mosty i spadochroniarze to Market Garden czyli wrzesień 1944 jest na tym trailerze

Odnośnik do komentarza

Masowo przybywa łapek w dół pod trailerem. Ludzie błagają o brudną, szarą, realistyczną II wojnę światową z za(pipi)istą grafą, zniszczeniami a oni zrobili coś takiego no brak słów. Dice za moment doświadczy tego co miało Activision dwa lata temu, milion łapek w dół.

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

Bardziej niż ten fejkowy trailer śmieszy mnie ten szał (pipi) na widok kobiety i murzyna, przerabialiśmy to już dwa lata temu, dlaczego jesteście tacy zyebani i nadal drążycie ten temat?

 

Karny kutas dla DICE za ten trailer który strasznie śmierdzi fejkiem i wygląda jak CGI z singla, sugerowanie że to jest gameplay z multi jeszcze im się czkawką odbije.

 

Aczkolwiek za brak premium passa i ogólnie przedstawienie wizji tej gry jestem w stanie to wybaczyć i oczywiście czekam z niecierpliwością :lapka: 

 

Aha nazwa gry też słaba.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...