Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli, czytać zmiany,to zapowiada się kozacko, bardziej taktycznie.

Ale po trailerze to średnio,po chooj te kobiety w tej grze,jakies skórki na mordzie

Ja to chyba już za stary jestem,bo chciałem krwawego klimatu z cod waw,a tu pokazali to jakby ten konflikt to była jakaś zabawa dla gimbusów w asg.

 

Zapowiadał się najgorsze 300 godzin w moim życiu.

 

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Najważniejsze nowości w Battlefield V

  • każda klasa może podnosić poległych, ale medyk robi to najszybciej
  • możliwe jest przeciąganie rannych
  • brak regeneracji zdrowia do pełna, pasek HP podzielono na segmenty
  • wszystkie czynności wiążą się z konkretnymi animacjami, nawet podnoszenie amunicji czy apteczek (koniec ze „spamowaniem” strzykawką, zapasy nie będą już automatycznie wpadać do naszych kieszeni, jeżeli tylko przebiegniemy obok skrzynki rzuconej przez klasę wsparcia)
  • możliwość budowania zasiek i okopów; klasa wsparcia może budować najwięcej - w tym elementy takie jak gniazda CKM-ów
  • niektóre obiekty można podłączyć do pojazdów, by przenieść je w inne miejsce (podłączymy na przykład działo przeciwpancerne do czołgu, by odholował je bliżej linii frontu)
  • strzelanie z pozycji leżącej na plecach czy półleżącej, jak w Rainbow Six Siege
  • przeprojektowany od podstaw system strzelania, odrzutu
  • duży kaliber przebije ściany budynków
  • lokacje dostępne w okresie premiery to między innymi Francja, Rotterdam, Afryka Północna
  • wprowadzenie biegu także w pozycji przykucniętej
  • zmieniony system fizyki wybuchów: eksplozja poza budynkiem skieruje podmuch i odłamki do wnętrza, eksplozja wewnątrz wypchnie niektóre elementy na zewnąrz
  • większy nacisk na grę zespołową i nagrody do wykorzystania dla dowódcy oddziału, jak choćby możliwość wezwania nalotu
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, chris85 napisał:

W innych trybach, również będzie kustomizacja żołnierza i broni. 

Najbardziej się martwię o brak premium / płatnych dlc. Bo jesli oni nie zaczną zarabiać na tych skórkach, to na bank odbije się to na mapach, albo wymyślą jakieś inne płatne (pipi). 

 

Dokładnie wyjdzie kupa jak z buterfrontem gdzie dlcki z niklą zawartością to są chyba tylko wymuszane kolejnym filmem. 

Odnośnik do komentarza

Trailer zawiódł oczywiście. Na początku nawet zastanawiałem się czy to w ogóle jest II Wojna czy jakiś wymyślony konflikt. Ale trailer to tylko trailer. Ostatnie CoD też było politycznie poprawne na multi i nie przeszkadzało to szczególnie. IMO możliwe, że ta babka jest jakąś postacią z singla, którą wmieszali tutaj do gameplayu multi. Tak czy siak bardziej interesuje mnie jak na grę wpłyną proponowane zmiany, np. ten patent z utrudnieniem odnawiania energii. Czy apteczki staną się koniecznością?

Odnośnik do komentarza

(pipi)ac graczy, serio. Jeśli największa drama na tle tych wszystkich nowości i fajnych zmian jest fakt, ze ktoś będzie mógł sobie ustawić za żołnierza jako kobietę to wcale się przestaje dziwić tym dyskusjom o roli kobiet grach, bo banda stulejarzy nie może znieść faktu ze w każdej grze nie może biegać białym mężczyzna.

 

postacie z trailera, moim zdaniem, miały pokazać jak może wyglądać customizacja wojaka, o ile sam uważam ze jednak laska z proteza to troszke przesada, to nadal wierze ze customizacja będzie zrobiona ze smakiem, tak jak to było w Battlefield 1.

 

jak wychodził rosyjski dodatek do bf1 to tez było hurt durr i co, stało się coś? Imo to najlepsze dlc do battlefielda i absolutnie nie miałem problemu z tym ze snajper rosyjski ma kobiecy głos.

 

w pubg tez można grać kobieta, w żaden sposób nie zauważyłem żeby to odejmowało klimatu. Przypominam, ze 100% heteroseksualni mężczyźni nie są zmuszani do biegania kobietą.

Edytowane przez MaZZeo
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie mam nic do kobiet w grach, ale nachalne forsowanie ich na okładkach i robienie z nich od czapy głównego bohatera (póki co trailera) jest słabe. Zobacz ilu jest bohaterów w tym trailerze, ile z nich to kobiety, a później kto - przypadkowo oczywiście - dostał protezę ręki, żeby było bardziej cool. Ale to za mało, ta kobieta jest tak wspaniała, że pomimo niepełnosprawności jest wspaniałym snajperem. No i ten bohaterski ratunek nieustraszonej, wcale nie słabszej fizycznie, niezależnej one man army babki.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, MaZZeo napisał:

(pipi)ac graczy, serio. Jeśli największa drama na tle tych wszystkich nowości i fajnych zmian jest fakt, ze ktoś będzie mógł sobie ustawić za żołnierza jako kobietę to wcale się przestaje dziwić tym dyskusjom o roli kobiet grach, bo banda stulejarzy nie może znieść faktu ze w każdej grze nie może biegać białym mężczyzna.

 

postacie z trailera, moim zdaniem, miały pokazać jak może wyglądać customizacja wojaka, o ile sam uważam ze jednak laska z proteza to troszke przesada, to nadal wierze ze customizacja będzie zrobiona ze smakiem, tak jak to było w Battlefield 1.

 

jak wychodził rosyjski dodatek do bf1 to tez było hurt durr i co, stało się coś? Imo to najlepsze dlc do battlefielda i absolutnie nie miałem problemu z tym ze snajper rosyjski ma kobiecy głos.

 

w pubg tez można grać kobieta, w żaden sposób nie zauważyłem żeby to odejmowało klimatu. Przypominam, ze 100% heteroseksualni mężczyźni nie są zmuszani do biegania kobietą.

Mazz przecież to BF i EA. Jeśli oni rezygnują z płatnych DLC, to muszą na czymś trzepać kapuche. 

Skórki w BF1 były ze smakiem, bo było ich mało i wyłącznie dla sprzętu. Każdy wojak był taki sam, w mundurze z epoki. 

Ale stary katana? Pysk pomalowany jak footbolista? Maczuga jak Fred Flinstone?  Szanujmy się. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Wiem, że to ruch oporu, taki baicik mały ;) Strasznie mnie dziwi, że zaczęli od pokazania tej "drugiej" strony gry, nie wiem kto tam odpowiadał za ten pokaz, ale pewnie z każdą łapką w dół na youtubie leci kolejna osoba z działu marketingu. Nawet jak cała reszta okaze sie mokrym snem fanów WW2 pierwsze wrażenie i tak zostanie.

Odnośnik do komentarza

Będzie customizacja bo będą mikropłatności, proste. W ten sposób chcą monetyzowac produkcje i zawsze będę wolał to niż premium passy i inne badziewia które kosztują 200zl i dzielą społeczność. Nawet jeśli od czasu do czasu miałbym ujrzeć na serwerze laske z umalowanym ryjem.

 

ciekawe gdzie byliście ze swoją autentycznością kiedy w bf1 można było biegać terminatorem z pałka i one hitować żołnierzy.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...