Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam ze trailer był beznadziejny ale dlatego ze był sztuczny i chaotyczny, jednak reakcja graczy i stosunek łapek w dół to serio zakrawa na mizoginizm.

 

mimo wszystko dice i ea już dostało po łbie i o ile marketing bf1 zaczął się fantastycznie, o tyle tutaj jest mocna wtopa

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, krzyhu923 napisał:

Ja nie mam nic do kobiet w grach, ale nachalne forsowanie ich na okładkach i robienie z nich od czapy głównego bohatera (póki co trailera) jest słabe. Zobacz ilu jest bohaterów w tym trailerze, ile z nich to kobiety, a później kto - przypadkowo oczywiście - dostał protezę ręki, żeby było bardziej cool. Ale to za mało, ta kobieta jest tak wspaniała, że pomimo niepełnosprawności jest wspaniałym snajperem. No i ten bohaterski ratunek nieustraszonej, wcale nie słabszej fizycznie, niezależnej one man army babki.

 

Ale czemu tak bardzo Cię to boli? Ale tak naprawdę. Czemu nie mogą pokazać "nieustraszonej, niezależnej" kobiety, która dalej jest "wspaniałym snajperem"? Co ci to wadzi po 12219494 grach z białym "nieustraszonym, niezależnym" kolesiem?

 

Chyba najlepiej to opisał sam dev od DICE:

 

 

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mr. Bamboo napisał:

 

Ale czemu tak bardzo Cię to boli? Ale tak naprawdę. Czemu nie mogą pokazać "nieustraszonej, niezależnej" kobiety, która dalej jest "wspaniałym snajperem"? Co ci to wadzi po 12219494 grach z białym "nieustraszonym, niezależnym" kolesiem?

 

Chyba najlepiej to opisał sam dev od DICE:

 

 

Nie chce mi się tłumaczyć czegoś, co wydaje mi się oczywiste, dlatego odwróć swoje pytanie i odpowiedz: dlaczego ci to nie przeszkadza? Nie chodzi mi o cechę tej kobiety, tylko o kumulację cech, która jest żałosna, nie pasująca do tej gry (przynajmniej w założeniu gry mającej oddawać realizm 2WŚ, to nie jest gra na podstawie komiksu o superbohaterze) i zabawna zarazem.

Odnośnik do komentarza
Teraz, krzyhu923 napisał:

Nie chce mi się tłumaczyć czegoś, co wydaje mi się oczywiste, dlatego odwróć swoje pytanie i odpowiedz: dlaczego ci to nie przeszkadza? Nie chodzi mi o cechę tej kobiety, tylko o kumulację cech, która jest żałosna, nie pasująca do tej gry (przynajmniej w założeniu gry mającej oddawać realizm 2WŚ, to nie jest gra na podstawie komiksu o superbohaterze) i zabawna zarazem.

 

Najwyraźniej taką grę o 2WŚ chcieli zrobić tym razem. 

 

Koniec końców sam multiplayer będzie podobny do tego co kochasz.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Mroku napisał:

Prawdziwi weterani tej serii i tak kupia wszystko co wyda DICE ^^

 

 

 

ZM

 Mam przegrane z 400 godzin w BF1 na Xbox One i playstation 4 i jakoś nie poleciałem po Battlefront 2, bo to (pipi), którego nie będę wspierać. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Rozi napisał:

Nie reaguj na niego, to zniknie.

 

Nadal piecze pupa po wczorajszej prezentacji? 

 

Biedak bedzie musial przez kolejne 2 lata grac w malo grywalnego bf1, az do porzygu :/ 

 

Chyba, ze wesprze tego raka od DICE i kupi battlefielda "V" :(

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...