Skocz do zawartości

Co w branży piszczy?


Rekomendowane odpowiedzi

 

THQ przejęło IP Kingdom of Amalur czyli co wpierw remaster na obecną generacje a potem sequel bo seria ma rozpisane lore na tysiace lat bo EA planowało potęzne IP. Kupiłem kiedyś gierke, ale oprócz grania w demo nigdy nie odpaliłem więcej, jakość Nordica pozwala spodziewać się solidnego przeciętniaka AA

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pamiętam że przed premierą The Walking Dead mieli spore problemy finansowe (co wymusiło epizodyczność gierki). Ale potem chyba trafili przecież w żyłę złota, którą doili ile się dało wykorzystując bardzo popularne marki (Batman, Borderlands, Minecraft, Guardians of the Galaxy itd.) więc dla mnie to trochę niezrozumiała decyzja. 

 

EDIT: 

 

Okej przeczytałem teraz coś więcej niż nagłówek i wszystko stało się jaśniejsze. Przepracowani pracownicy, toksyczna atmosfera.... Szkoda.

 

Jedyna gierka w jaką od nich zagrałem był pierwszy sezon The Walking Dead  który względnie mi się podobał, ale wciąż ciekaw byłem takiego np. Stranger Things.... 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

@oni

Ano, w końcu większość scenarzystów i głównych producentów odeszła już w zeszłym roku(do Ubi, team odpowiedzialny za South Park), ja to się dziwię, że dociągnęli, aż do teraz. Byli fatalnie zarządzani. Za szybko zatrudniali ludzi, nabrali projektów w sposób - a może się uda, nie mamy hajsu, ale jeszcze jeden projekt nie zaszkodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Podobno anulowali nawet TWD i ostatnia seria skończy się po drugim epizodzie. A ta garstka osób co została to kończy port Minecrafta (story mode) dla netflixa.

Ciekawe czy jakoś to zrekompensują tym co kupili już cały sezon? Bo coś mi się wydaje, że kasy raczej nie będą zwracać. Jak już to może udostępnienie wszystkich pozostałych ich gier dla poszkodowanych?

 

https://www.usgamer.net/articles/report-telltale-games-shutting-down-the-wolf-among-us-2-and-stranger-things-canceled

Odnośnik do komentarza

1F58FHy.jpg

 

eh bo chwilowym boomie na ich gry od czasu wydania TWD S01 widać było, że wszystko leci na pysk a oni zamiast skupiać się jakości orali co raz więcej gniotów, które nie znały pojęcia opytmalizacja, szczerze to się w ogóle nie dziwie, ale upadek to raczej nie było coś czego bym się spodziewał, ogólnie wiele z ich gier było po prostu niepotrzebne (Walking Dead S02 - :sick: ) Wolf Among Us trochę żałuje, ale kij z tym. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

W dniu 13.08.2018 o 08:50, Frantik napisał:

Kogoś w Bethesdzie chyba ostro po(pipi)iło:
 

https://www.dobreprogramy.pl/Bethesda-nasyla-prawnikow-na-czlowieka-ktory-probowal-odsprzedac-na-Amazonie-gre,News,89845.html

tl:dr: Prawnie ścigają jakiegoś randomowego typa za to, że próbował opchnąć na Amazonie zafoliowaną kopię The Evil Within 2 jako nową, a nie używaną. :dynia:

Wchodze w artykul, a tam na zdjeciu ebay. :dog:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dalej w temacie Telltale:

zwolnieni otrzymują propozycje zatrudnienia od największych w branży - Blizzard? Proszę bardzo! Sony Santa Monica? Jeszcze jak! Ubisoft? Do wyboru. W sumie spoko, ze zrobiła się z tego tak szeroka akcja w Internetach :good:

https://www.ppe.pl/news/125589/upadek-telltale-games-byli-pracownicy-studia-otrzymuja-propozycje-wspolpracy-od-najlepszych-studiow.html

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Wyciekł skrawek gameplayu z tworzonego przez nich stranger things:

Jak to miał być ten ich "nowy" silnik to jednak bardzo dobrze, że koniec końców tak to się wszystko potoczyło  :rotfl:

 

Ale podobno netflix się nie poddaje i szukają nowego dewelopera do ST.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Frantik napisał:

Dalej w temacie Telltale:

zwolnieni otrzymują propozycje zatrudnienia od największych w branży - Blizzard? Proszę bardzo! Sony Santa Monica? Jeszcze jak! Ubisoft? Do wyboru. W sumie spoko, ze zrobiła się z tego tak szeroka akcja w Internetach :good:

https://www.ppe.pl/news/125589/upadek-telltale-games-byli-pracownicy-studia-otrzymuja-propozycje-wspolpracy-od-najlepszych-studiow.html

 

xD

 

Przeciez to nie są żadne realne propozycje współpracy, a czysto PR'owa zagrywka w stylu "Hej przykro nam że zostaliście zwolnieni, ale zajrzyjcie na naszą stronę rekrutacyjną, może znajdziecie coś dla siebie".

 

Nie ma w tym nic niezwykłego też, bo studia wypuszczają takiego tweeta po każdym dużym zwolnieniu

 

Po trzecie PPE i ich nagłówki xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, MBeniek napisał:

Jak to miał być ten ich "nowy" silnik to jednak bardzo dobrze, że koniec końców tak to się wszystko potoczyło  :rotfl:

Ten nowy silnik to w końcu miało być Unity z tego co pamietam, LiS jakoś wygląda na tym, ale tutaj widzę, że bez szalu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...