Skocz do zawartości

Co w branży piszczy?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Two classic Star Wars games are coming back to consoles from Lucasfilm and developer Aspyr, starting September 24 with the action/adventure game Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast. Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy will follow soon after in early 2020, with Aspyr bringing back the game’s much-celebrated online multiplayer battles, and both games will feature Gyro Aiming support for Nintendo Switch’s Joy-Cons. The two legendary titles will also be released for PlayStation 4.

https://www.starwars.com/news/jedi-knight-ii-jedi-outcast-and-jedi-knight-jedi-academy-coming-to-nintendo-switch

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, MaZZeo napisał:

Co się dzieje z polygamia? Chyba niedługo tam światło zostanie zgaszone.

 

Nic nie wiem o zamknięciu, ale ludzie postawili sobie nowe forum, więc może coś jest na rzeczy? Instagram też nie jest aktualizowany od 2 miesięcy. Mam nadzieję, że jednak nie padną. :( 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A tak na poważnie to szkoda że odchodzi, Shawn zawsze wydawał się spoko gościem, nie był arogancki, wypowiadał się zawsze z klasą, nie karmił fanboyów po prostu odwalał dobrą robotę. Mam nadzieje że Sony będzie potrafiło znaleźć równie dobrego następce

 

Jeśli ktoś jest ciekaw jakie miał spojrzenie na branżę to polecam tę prezentacje:

 

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tylko tyle, że dało się usłyszeć plotki o konfliktach na linii Playstation America i Playstation Europe, co nie jest takie trudne do uwierzenia. Europejski oddział od dwóch generacji jest zdecydowanie w czołówce jeśli chodzi o wyniki, ale na nic to się nie przekładało wew SIE. Można też zauważyć, że ostatnie roszady na wysokich stanowiskach odbywają się po tym, jak szefem Playstation został europejczyk, długoletni szef SIE Europe.

Gdybym miał obstawiać, to ten "power struggle" był właśnie między SIE America, a SIE Europe

Odnośnik do komentarza

https://www.eurogamer.net/articles/2019-10-02-ps4s-cross-play-reportedly-out-of-beta-now-available-to-all-developers

 

Cytat

Sony initially announced that it would be enabling cross-play support for gameplay, progression, and commerce between PS4, Xbox One, Switch, PC, Mac, Android, and iOS last

 

Wyszło z bety i teraz zależy od devów czy implementują w grze możliwość grania przeciwko konsolowcom na Swtichu czy Xboxie :banderas:Na pierwszy ogień idzie PUGB a następnym dużym tytułem bedzie CoD MW. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...