Skocz do zawartości

Assetto Corsa Competizione


Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, mattaman napisał:

Nie ustawiasz żadnego koloru diody. Przełączasz na pc, podpinasz pod kompa i aktualizujesz firmware kierownicy.

Później spowrotem przełącznik na ps4/ps5 I podpinasz pod konsole jak zawsze.

Jak mam przełączyć na PC skoro mam jedynie opcje przełączenia PS3 / PS4 na obudowie kierownicy ? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mattaman napisał:
2 godziny temu, RIfuk napisał:

Odnosze wrażenie ze Ty nie mam T300 … 
W tej kierownicy jest wszystko inaczej niż pokazujesz. Doceniam pomoc ale na T300 jest przełącznik w Lewo Ps4 lub w prawo PS3 

Wszystko zależy kiedy kupiłeś. W nowszych rewizjach jest tak jak na rysunku. W twoim przypadku dajesz na ps3.


Dziwne wczoraj kupiłem nowa T300

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mattaman napisał:
2 godziny temu, RIfuk napisał:

Odnosze wrażenie ze Ty nie mam T300 … 
W tej kierownicy jest wszystko inaczej niż pokazujesz. Doceniam pomoc ale na T300 jest przełącznik w Lewo Ps4 lub w prawo PS3 

Wszystko zależy kiedy kupiłeś. W nowszych rewizjach jest tak jak na rysunku. W twoim przypadku dajesz na ps3.


Dziwne wczoraj kupiłem nowa T300

Odnośnik do komentarza

Z pomocą finalnie udało się zaktualizować i kiere i skrzynię. Dzięki.

Mam wrażenie że FFB dostał duży zastrzyk mocy bo musiałem o jakieś 10-20 % zmniejszyć jego siłę aby dało się grać np. w Dirt 2.0

 

Wracając do ACC, po update wreszcie czuć samochód i kierownica reaguje sensownie na nasze poczynania za kółkiem!

 

Polecam zmodyfikować sobie kamerę z kasku. (Fotel do przodu aby było widać tylko dashboard) nadal nasza postać podążą wzrokiem na zakrętach za promieniem skrętu oraz czujemy siły działające przy hamowaniu i przyspieszaniu.

Zdecydowanie w trybie "kasku" te doznania są większe niż w każdym innym widoku.

Zbliżamy się tutaj do poziomu Project Cars 2 genialne odczucia jednak gra pomimo posiadania opcji "rozmycie obrazu przy dużej prędkości" nie robi to tak satysfakcjonująco jak w PC2.

Może jeszcze kiedyś to poprawią ale i tak jest dobrze !

 

Oprawa raz jeszcze napiszę ładna! Na to liczyłem, jak widać da się! PS5 poradziło sobie wbrew wątpliwości wielu na tym forum.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

na PC wyszło DLC z paroma nowymi autami

 

Lambo Huracán Super Trofeo Evo 2

 

image.thumb.png.60bbf4d937e478afc28a54cb9f2c11cd.png

 

Ferrari 488 Challenge Evo

 

image.thumb.png.f412c1753290790d50d9f7d1fd3e6b88.png

 

Porsche 911 992 GT3 Cup

 

image.thumb.png.b6e3127d019e2e10b8e8520e6362ae16.png

 

 

 

Audi R8 LMS GT3 Evo 2

 

image.thumb.png.0643e4c776ae1f2709ba5b3bbeeb6731.png

 

BMW M2 CS Racing

 

image.thumb.png.2c8cd8f4c0eb0682587bd4b60eb25950.png

 

Oczywiście na konsolach jeszcze nie ma, pewnie wyjdzie wraz z konsolowym patchem 1.8...

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba problemy po patchu zostały w pełni rozwiązane, community jest takie samo jak wcześniej i wybornie się jezdzi. Wczoraj bez problemu znalazlem na Xboxie pare serwerów gdzie było parunastu graczy, rozjebalem towarzystwo na ulubionym Spa :banderas: aż całe plecy miałem mokre po 20 min wyścigu. 
 

I przyznam ze dobrzy i kulturalni gracze jeździli, przez co podwyzszylem sobie SA o 10 punktów. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...