Skocz do zawartości

Assetto Corsa Competizione


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.04.2022 o 13:23, MaZZeo napisał:

Chyba problemy po patchu zostały w pełni rozwiązane, community jest takie samo jak wcześniej i wybornie się jezdzi. Wczoraj bez problemu znalazlem na Xboxie pare serwerów gdzie było parunastu graczy, rozjebalem towarzystwo na ulubionym Spa :banderas: aż całe plecy miałem mokre po 20 min wyścigu. 
 

I przyznam ze dobrzy i kulturalni gracze jeździli, przez co podwyzszylem sobie SA o 10 punktów. 

Niestety nadal jest mnóstwo błędów np:

 

- nie zapisuje rekordów okrążeń przejechanych w Hot Lap ani w żadnym innym trybie.

 

- nie pokazuje statystyk i nie zapisuje poprawnie ocen kierowcy itp 

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem oficjalne forum ACC.... Ileż ludzi zwraca uwagi na błędy w wersji na PS5 / PS4 to brak słów.

Sam ich doświadczam i to strasznie irytuje !

Jeździ się genialnie ale co z tego jak nie zapisuje mi progresu, umiejętności czy rekordów tras itp.

 

Przecież to łatwo zauważyć że takie niedoróbki są mijają miesiące i nikt nic z tym nie robi.

Znowu wersja na PC górą !

Edytowane przez RIfuk
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odpaliłem giere po dlugiej przerwie i mam wrazenie ze auto jest bardziej przewidywalne i moge po prostu bardziej cisnąć.

Mocno poprawili też wizualia. Lepsze tekstury, a przede wszystkim duzo lepsza roslinnosc.

Drzewa juz sie nie doczytują 50 metrow przed graczem. Jakiś tam pop up wciąż jest, ale znacznie dalej i nawet drzewa w oddali mają cieniowanie.

Jest bardziej spójnie.

Zatem Kudos dla Kunos ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ależ to ma fenomenalną fizykę i obsługę kierownicy. Nigdy nie grałem w lepszego sima. 

Mieć do tego jeszcze kiere pokroju Fanateca DD, to musi być istny banderas :banderas::banderas::banderas:

 

Co do oprawy, to bardzo cieszy wyraźne zmniejszenie pop upu. Mierzi trochę obniżenie rozdziałki (wyraźnie poszarpane linie, krawędzie itp) i brak HDR, no ale może kiedyś jeszcze nad tym popracują. Najważniejsze, że to do czego ta gra została stworzona nie zawodzi ani trochę. 

 

Jeszcze ci do kiery, to będę musiał w końcu pomyśleć nad jakimś upgradem, bo ten pierdolony badziew thrustmaster wytrzymuje max 20 minut z ffb ustawionym na max. Potem się wyłącza z przegrzania silnika. Nigdy więcej kiery od tego producenta, ha tfu! 

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś zmienić poziom trudności w czasie trwania kariery? 

Po tym pierwszym teście w Lambo na Monzy gra mi zasugerowała, że jestem straszna faja i mam grać na izi, no to nie fikając się zgodziłem.

Teraz podczas pierwszwgo weekendu wyścigowego robie czasy o 10 sekund lepsze niż boty, a praktycznie nie znam toru :dunno:

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Odkopię temat, ponieważ wjechał patch 1.9 na konsole. 

Przemodelowana fizyka, usprawnione zawieszenie i opony, podobno największe zmiany od premiery.

Mam mieszane odczucia (jest trochę łatwiej), po pierwszym odpaleniu wykręciłem czasy 1-2s lepsze niż przed patchem :notbad:

Niestety wciąż nie ma nowych wydarzeń specjalnych, a szkoda bo pucharek mi wisi do wbicia.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

z racji przesiadki na ps5 mogę w końcu cieszyć się tą grą, ale na początek mam pytanie nowicjusza - ACC ma jakieś ustawienia trudności AI? bo nie widzę jako takiego ustawienia, są osobne ustawienia do asyst i do realizmu, tylko w tym realizmie nie widzę jako takiego ustawienia poziomu przeciwnika, są tylko jakieś presety do różnych opcji w trakcie jazdy. AI przy każdym ustawieniu jeździ tak samo szybko? 

 

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Assetto Corsa ta z 2014 roku warta jest kupna? Jest w promocji na Steamie za 5$. Widzę, że jest też chyba nowa część za 40, dlatego pytam. Jeżeli chodzi o mnie to lubię czy Gran Turismo czy Forzę Motorsport. Horizon do mnie nie trafia ze względu na open world i cringową otoczkę. Najlepsze wyścigi ever to PGR4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...