Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja latam z CTAR-21, który też niemiłosiernie kosi, a jak już dobre talenty typu szybki reload (kumuluje się do 20), szybkostrzelność i zmiana magazynka, która daje chwilowy pancerz. Z połączeniem ze szczekaczką to jesteś terminator, bo nie dość, że szybko ładujesz broń to i przy okazji masz 20% szybkostrzelności dzięki szczekaczce. No i oczywiście spec snajper. Ale tak czy siak poluję cały czas na AR, bo póki co wypadają mi albo zyebane talenty, które nie ma sensu zmieniać, bo drugi Cię wkuwia, albo słaby dmg. Mam masakrę z tą bronią, bo nigdy nic dobrego nie leci.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

Ja latam z CTAR-21, który też niemiłosiernie kosi, a jak już dobre talenty typu szybki reload (kumuluje się do 20), szybkostrzelność i zmiana magazynka, która daje chwilowy pancerz. Z połączeniem ze szczekaczką to jesteś terminator, bo nie dość, że szybko ładujesz broń to i przy okazji masz 20% szybkostrzelności dzięki szczekaczce. No i oczywiście spec snajper. Ale tak czy siak poluję cały czas na AR, bo póki co wypadają mi albo zyebane talenty, które nie ma sensu zmieniać, bo drugi Cię wkuwia, albo słaby dmg. Mam masakrę z tą bronią, bo nigdy nic dobrego nie leci.

Czekam na tę giwerę od czasu obu wydań bety, do tej pory mi nie dropnęła :(

Odnośnik do komentarza

Kolejna rzecz która jest natychmiast do poprawy to loot za challenge i heroici. To jest koorwa dramat. Na hardzie misje leci się 30-40min, na challenge'u ponad 2h(oczywiście można szybciej, kwestia zgrania teamu i dobrego sprzętu) a na heroicu to można i 4 czy nawet 5 godzin jak nie idzie ale nagrody za to są żadne. Te misje są PIEKIELNIE trudne. Tu powinny być itemy które dropią tylko na danym poziomiem trudności i są WARTE tego żeby poświęcić im te 4 godziny życia dziennie xD teraz jest tak że na challenge leci jeden Item więcej a na heroicu 2 więcej ale że lecą tam w większości same gówna to nie ma motywacji żeby cisnąć na tak wymagających i czasochłonnych poziomach. Raid jest światełkiem w tunelu bo tam mają lecieć itemy dedykowane pod rajd ale po chooy robią kosmiczny heroic jak nie dają za to nic oprócz uścisku dłoni prezesa. Normalmie powielają błędy z premiery jedynki które na gwałt później zmieniali. Gdzie tu logika?

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No ja osrałem całkowicie te challenge, bo motywacji tam zero, a więcej wkuwiania się i yebania się 3 godziny w jednym kill roomie i falami mobów. W Jedynce challenge miały rację bytu, ale tutaj? No ni uja panie.

 

Ja jeszcze poprawiłbym trochę ten al przeciwników, bo czasami doprowadzają do szewskiej pasji, gdy taki jeden debil ucieka Ci na sam koniec planszy czy do innego pokoju i goń takiego debila. Trochę bez sensu, że tak to zrobili.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Faka napisał:

Ja jeszcze poprawiłbym trochę ten al przeciwników, bo czasami doprowadzają do szewskiej pasji, gdy taki jeden debil ucieka Ci na sam koniec planszy czy do innego pokoju i goń takiego debila. Trochę bez sensu, że tak to zrobili.

To AI ma być zdecydowanie poprawione bo teraz jest tak że jak przeciwnik daje Ci ostro wpieyrdol i wyskakuje komunikat że potrzebna natychmiastowa pomoc medyczna to moby dostają info żeby rushować do bólu. Wtedy jest się w zasadzie bez szans. Do tego shotguny są nie zbalansowane. Przeciwnik oddaje do nas dwa strzały i jesteśmy dead (jeden shot ściąga pancerz drugi nas kładzie) samemu trzeba wsadzić w moba magazynek żeby go ubić. To jest do wymiany na JUŻ!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Ryo-San napisał:

Kolejna rzecz która jest natychmiast do poprawy to loot za challenge i heroici. To jest koorwa dramat. Na hardzie misje leci się 30-40min, na challenge'u ponad 2h(oczywiście można szybciej, kwestia zgrania teamu i dobrego sprzętu) a na heroicu to można i 4 czy nawet 5 godzin jak nie idzie ale nagrody za to są żadne. Te misje są PIEKIELNIE trudne. Tu powinny być itemy które dropią tylko na danym poziomiem trudności i są WARTE tego żeby poświęcić im te 4 godziny życia dziennie xD teraz jest tak że na challenge leci jeden Item więcej a na heroicu 2 więcej ale że lecą tam w większości same gówna to nie ma motywacji żeby cisnąć na tak wymagających i czasochłonnych poziomach. Raid jest światełkiem w tunelu bo tam mają lecieć itemy dedykowane pod rajd ale po chooy robią kosmiczny heroic jak nie dają za to nic oprócz uścisku dłoni prezesa. Normalmie powielają błędy z premiery jedynki które na gwałt później zmieniali. Gdzie tu logika?

No czy ja wiem. Ja robie misje w pojedynke na chalenging i zajmuje mi to nie wiem, 15-20 minut max. Z kolei problem jest z heroic, bo jest mocne przegiecie a nagroda? Jeden przedmiot wiecej lol. Raz zrobilem i juz nie robie.

Ale lubie CP na 3 levelu robic dla blueprintów. 10 minut i cyk.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Co do Ctar-21 to dropnął mi się już na 10levelu (tak, nadal gram niewiele bo praca i inne zajecia, zwiedzam Waszyngton, zbieram plecaczki, smartfony, skarpetki, czapeczki, koszulki, skrzyneczki i zabijam te naćpane murzynki w maskach, wrony i szopy pracze :) ). Gnat ma dużą szybkość wypluwania pocisków i faktycznie dobrze kosi nawet na noobskich levelach. Mam jeszcze inną giwerę, mniej szybkostrzelną ale zadającą wiekszy dmg jednym strzałem i tak trochę się waham, czy używać Ctara czy tego powolniejszego karabinka. 

 

Nie mam porównania do Division1 bo w D2 nadal tkwię w początkowej fazie gry ale jaką broń polecacie później? Lepiej sprawdzają się szybkostrzelne karabinki typu Aug czy może coś wolniejszego ale z wiekszym dmg? O snajperki nie pytam bo tu od dawna mam swój ulubiony typ :)

Edytowane przez SebaSan1981
Literooofka
Odnośnik do komentarza

@Wredny nie wiem czy to mnie pytasz ale ja używam dwóch setów broni.

Pierwszy to P416 G3 z Allegro (+10ROF) oraz Optimist do tego Chatterbox w drugim slocie dla większego ROFu.

Drygi zestaw to Famas z tym samym zestawem talentów a w drugim slocie MK17 z Rangerem i extra magazynkiem. W tym wypadku szybkostrzelność już jest na 990 więc Chatterbox nie jest mi potrzebny, a do tego dobrze mieć coś na dalszy dystans.

Mam ponad 250k pancerza, więc to w połączeniu z Unstoppable Force, Patience i Safeguardem robi robotę. Kiedyś lubiłem Berserkera, ale fakt że musiałem pozwolić zjechać sobie pancerz, by miało to sens, niespecjalnie mi odpowiadał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...