Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

@Faka Nie ma sensu podążać za buildami z internetu, bo z takim RNG i tak nie da się zrobić takiej samej postaci.

 

dokładnie ja poszedłem w krytyki i obrażenia do elit. Krytyka wiadomo max 60% można mieć a do elit mam 128% i kosze z p416 mobki

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Po co zabija sie ptaki w tej grze?

Bo ptaki przenoszą epidemię. Zauważ że jak zabijesz ptaka to dostajesz expa a jak psa/szopa/sarne etc. to exp nie wpada. Tak samo było w jedynce. 

@jaro piękny DMG do elit. Szanuję. Ja dopiero robiłem do 80% z hakiem i poki co nie mam już z czego wyciskać dalej :(

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@Sobies w pokoju klanowym masz skrzynie jak wbijemy jako klan odpowiednią ilość exp to wtedy podchodzisz tam i go sobie przerzucasz do ekwipunku. Jesteśmy teraz na poziomie zasobika srebrnym czyli licznik musi się przekręcić dwa razy. Dostaniesz info w grze że można odebrać nagrodę.

 

Btw

564ae0a13a17b.jpg

W PTSie nerfią nie tylko talenty ale też zmieniają ich wymagania a co za tym idzie jak te zmiany wejdą w życie to wiele przedmiotów i setów będzie się nadawało na śmietnik. Na oficjalnym forum ludzie są wkoorwieni ma maxa i piszą że jak zmiany z PTSa wejdą do gry to kończą grać. Oczywiście dla mnie to totalna bzdura bo jak to wszystko ma lepiej zbalansować gre to jestem zdecydowanie ZA.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

Jak Ryo ma problem z D50, to ja mam problem z matsami do liberty qwa mac xd. Ile nie nafarmie i się nie zesrom w tym kapitolu, w muzeum to wuj boski leci.

Matsami?

Nie czaje do końca ale 100% dropu kolejnych czesci jesli wykonasz misje w tej kolejnosci:

American History Museum

Viewpoint Museum

Space Administration

 

Robilem je na easy i hardzie i wchodzilo zawsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

Bo ptaki przenoszą epidemię. Zauważ że jak zabijesz ptaka to dostajesz expa a jak psa/szopa/sarne etc. to exp nie wpada. Tak samo było w jedynce. 

@jaro piękny DMG do elit. Szanuję. Ja dopiero robiłem do 80% z hakiem i poki co nie mam już z czego wyciskać dalej :(

 

Bardzo łatwo to zrobić jak w każdym gearze dasz talent piąchy, tam masz +15 do elit, oczywiście musi CI przyfarcić żeby współczynniki też mieć dobre albo obrażenia krytyczne albo obrażenia od broni

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...