Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może wg jakiej strefy czasowej gra stwierdza że minął kolejny dzień? Wbijałem sobie wyróżnienie żeby w 7 kolejnych dniach robić 4 misje główne i ratować 5 cywilów(szybkość reakcji). Wszystko szło gładko, pykałem z dnia dzień(głównie popołudniu to ogarniałem) było już 6/7 i wczoraj siadłem do gry jakoś po 22 i licznik się koorwa wyzerował 0/7 bo wg gry był już pewnie kolejny dzień! Fuck :(

Odnośnik do komentarza

Przedmioty i kalibracja w tej grze to tragedia. Wszystko jest tak skomplikowane, że trzeba by siedzieć z kartką w ręku i rozpisywać statystyki z wszystkich przedmiotów, żeby rozplanować co zrobić. W jedynce system był bardzo przejrzysty i można było czuć postęp. Tutaj znajduję tonę nowych przedmiotów i wszystkie są gorsze od tych poniżej 500GS...

Odnośnik do komentarza

To prawda, jest ujowo, ale da się przyzwyczaić. Po prostu trzeba zostawiać sobie przedmioty z dobrymi statami i talentami, fakt, że teraz te przedmioty musisz kitrać na zapas, bo coś lepszego poleci ze statem, ale z ujowym talentem.

 

Ryo, to coś jest zyebane, bo też to chciałem robić, ale za każdy razem mi to zerowało i uj wie, o co w tym wszystkim chodzi.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ale co tutaj jest skomplikowane? Każda rzecz ma przypisane współczynniki i talenty które można rolować w określony sposób. Jak dla mnie rekalibracja w dwójce jest bardziej kreatywna od tej z jedynki bo można uratować przedmiot który w jedynce z miejsca by poszedł do kosza(oczywiście tutaj też dropi sporo śmieci które od razu się usuwa. Szczególnie te ze współczynnikami na DMG do pistoletów. Na chooy to komu?) Trzeba tylko wiedzieć w jaki build się idzie i wtedy jest piękna pszczoła. Do tego są jeszcze mody które mają duże ciekawsze statsy niż te z jedynki. Co do ilości lootu to się zgodzę bo leci go za dużo i po jednej misji na wymagającym mam tyle nowych rzeczy że muszę spędzić trochę czasu żeby pozbyć się śmieci. Nie wiem czy widziałeś @20inchDT tą grafikę odnośnie rekalibracji która wrzucałem wcześniej. 

https://zapodaj.net/bdf2c4032d699.jpg.html

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Ja nadal nie kumam dlaczego w tym przypadku nie mogę podnieść wyżej już crit dmg, bo ciągle mi przerzuca do normalnego, czyli standardowo 4.5%, znajdę jakiś podobny przedmiot (wyvern plecak, który noszę) i jest z lepszym statem critical, ale dalej smęci te 4.5.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

@Ryo-San Widziałem tę grafikę na reddicie i tam też się naczytałem o systemie kalibracji. Niestety, ale wyszedł im nieprzejrzysty balas i pewnie w ciągu najbliższych miesięcy przemodelują wszystko. Musiałbym się rozpisać, żeby wymienić wszystkie grzechy, więc wspomnę tylko o jednej rzeczy, która mnie zbulwersowała. Jak wiesz, każdy atrybut ma maksymalną wartość, a ona jest zależna od ilości atrybutów w pancerzu - co ma sens, żeby zachować balans. Problem jest taki, że ta wartość nie jest stała dla danej ilości atrybutów, a jest zależna też od wartości pancerza... Czyli jak przedmiot ma niższy GS, a co za tym idzie niższy pancerz, to może mieć wyższe wartości dla statystyk, co sprawia, że przedmioty z niższym GS są mocniejsze, bo armor jest bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza

@20inchDT mi się zayebiście strzela z SIG 716 CQB, SOCOM M1A LVOA-C. Bardzo stabilne, precyzyjne karabiny z dużym DMG tylko nie strzelają seriami. Jeśli chodzi o karabiny szturmowe to mi się świetnie strzelało z G36 i Famasa F2000/2100. Teraz używam zmodyfikowanego Famasa który dostajemy ze skrzynki w Białym Domu za 8 kluczy z kości słoniowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...