Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
4 godziny temu, 20inchDT napisał:

Dawno już nie włączałem division 2. Trzeba będzie sprawdzić ten raid. Przez ten system lootu i rekalibracji nie mam ochoty w to grac na powaznie i bede wracal tylko po to, żeby ukonczyc dlc i achievementy. Zieloni będziecie grać? Chyba w tym forumowym klanie było powyżej 8 osób? :p

 

No trzeba bedzie zagrać. 

Odnośnik do komentarza

@Kalel Sam feeling strzelania jest taki sam natomiast wszystko inne jest zmienione jak dla mnie na plus. Trochę zyebali z system lootu ale widzę że cały czas pracują i zmiany w każdym kolejnym patchu idą na plus. Jak Ci się jedynka podobała to dwójka na bank Ci podejdzie. Setki godzin gry a grę widzę na grupach można wyrwać już za 100-120 zeta. Brać i grać.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko jeżeli raidy będą chociażby zbliżone mechaniką do tych z Destiny to w zasadzie nie ma opcji żeby przejść taki raid randomowym teamem. Wydaje mi się że dużo osób nie wie czym są raidy i myślą ze to taka misja tylko że na 8. Myślę że martchmakingu nie ma dlatego żeby zaoszczędzić ludziom flustracji w postaci bezowocnego grania z randomami. Przecież jakbym miał przechodzić jakikolwiek raid w Destiny 2 z randomami to bym sobie wolał strzelił w łeb 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

No to trudno najwyżej nikt by z randomami tego nie przeszedł ale myślę, że po czasie każdy by kto by chciał by się tego raidu nauczył, co i gdzie robić w jakim momencie. W grze też jest chat więc to dla mnie nie jest tłumaczenie. A tak to będzie pewnie dużo osób co nawet tego nie zobaczy.

 

To tak jakby wyrzucić z R6 granie z randomami bo przecież bez taktyki/komunikacji nie da się wygrać. Chcesz się męczyc grasz z randomami nie chcesz to grasz ze swoimi.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
1 godzinę temu, Ryo-San napisał:

W Destiny też nie ma przecież martchmakingu raidowego i nikt z tego powodu do chooya nie płacze

 

Hmm ale to nie dość, ze 6 osób to jeszcze nie sądzę żeby w TD mechaniki wykraczały poza standardowe strzelanko 

Odnośnik do komentarza

Z tego co piszą to raid będzie można ograć i w mniejszej ekipie ale poziom trudności będzie zawsze wyskalowany na 8 graczy do tego przy śmigle w którym raid się będzie odpalało będzie możliwość "ręcznego wyszukiwania graczy" cokolwiek to znaczy. Zakładam że będzie można zaprosić graczy z listy znajomych i tych którzy są aktualnie w pobliżu także luźno.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...