Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2019‎-‎04‎-‎20 o 14:06, Ryo-San napisał:

Wylecial Ci jeden z 3 albo 4 elementów które musisz mieć aby go zrobić (plus schemat który dropi z bossa Space Adaministration HQ. Jak zrobisz tą misję na wymagającym to jest 100% szansa na drop. Oczywiście musisz mieć wszystkie elementy najpierw) A i jak Ci wypadnie pistolet D50 to go trzymaj bo jest potrzebny do tego schematu. Mi wypadł dopiero po 300 godzinach gry xD a innym potrafi wypaść 2 razy w jednej misji.

Mam 4 elementy pistoletu egzotycznego, dropnął mi D50, robiłem Space Administration na wymagającym (2x) i schematu nie mam. Czegoś jeszcze nie wiem?

Trochę nie ogarniam tych egzotyków

Odnośnik do komentarza

@yab dziwne bo na wymagającym drop schematu był gwarantowany, na hardzie była tylko szansa że wyleci, chyba że coś pozmieniali przy patchach ale nie sądzę. A może już go masz tylko jakoś to przeoczyleś, chociaż z drugiej strony ciężko przeoczyć jak leci coś czerwonego :/ wiec kurcze musisz lecieć jeszcze raz 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też mi brakowało schematu i wczoraj robiłem na hardzie i dropnął za pierwszym razem.

 

Za to z kulczykami po Hunterach dalej problem, wypadły mi dwa u kumpla na sesji, brakuje mi 5szt, a jak jestem hostem nawet nie mogę przywołać łowców :dunno:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Tak da radę. Musisz kupić schemat u vendora i mieć egzotyczny element (a żeby go dostać musisz rozmontować jakiegoś egzotyka i oczywiście to nie może być egzotyk któremu chcesz podnieść GS. No chyba że masz conajmniej dwa te egzotyki to wtedy możesz go zmielić)

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Faka napisał:

The Division jest na tyle przyjazne w graniu w grupach, że headset nie jest potrzebny i wymagany, bo każdy sobie poradzi (no może po za heroicznym), ale na trudnym i wymagającym jak najbardziej poradzisz w random grupie. A od kiedy weszły nerfy na trudne i wymagające poziomy, to tym bardziej te misje są teraz  no brainer.

 

Trudny oczywiście, idzie jak złoto, ale z wymagającym nie przesadzaj, bo randomy nie dają sobie z tym często rady na ostatnim bossie. Przerabiałem to wielokrotnie.

 

Chciałbym widzieć w tej grze drop zależny od poziomu trudności, jak jesteś ogarnięty, zgarniasz lepszy loot, jak nie, to sorry, masz szajs. Niestety gry to wylęgarnie noobów i mamy co mamy, że wszystko robi się na sprincie i od ręki...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, friedrich napisał:

Czy słusznie widzę że przez rekalibracje nie da się podnieść poziomu broni? W sumie szkoda - w jedynce podnosiło się score a przy okazji trochę zwiększał się dmg. 

 

Już tłumacze jak się da, bo ten wyżej to uja pomógł.

 

Mianowicie poziom broni podnosisz za pomocą dmg danej broni. Tak jak u karabinów szturmowych podnosisz health damage. Tak jak u pistoletów maszynowych za pomocą crit chance. Tutaj masz dokładnie opisane jak zrobić.

 

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

Do którego levelu wypadają pukawki? 450?500? W sensie jak jestem na 330 to chyba nie ma sensu zostawiać czegoś do rekalibrowania, prawda? Tylko sprzedawać i czekać na lepszy drop? 

 

No teraz twoim celem powinno być jak najszybsze wbicie WT5 i tam dropienie itemow. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

Do którego levelu wypadają pukawki? 450?500? W sensie jak jestem na 330 to chyba nie ma sensu zostawiać czegoś do rekalibrowania, prawda? Tylko sprzedawać i czekać na lepszy drop? 

Generalnie możesz wszystko wywalać, chyba że masz jakąś broń z super talentem który będziesz chciał przenieść do broni z wyższym GS, ogólnie tyle tego szajsu leci, że prędzej czy później i tak wyhaczysz odpowiednią broń dla siebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Faka napisał:

A no ok, słabo coś doinformowany jestem. Myślałem, że to ten patch 25 kwietnia daje te minimalne poprawki przed raidem, a tu klops.

 

też miałem taką nadzieje, a tutaj na razie na PTS na PC testują te rzeczy. Ogólnie na tą chwile nie opłaca się w ogóle grać w D2 bo nic ciekawego nie leci.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, jaro napisał:

 

też miałem taką nadzieje, a tutaj na razie na PTS na PC testują te rzeczy. Ogólnie na tą chwile nie opłaca się w ogóle grać w D2 bo nic ciekawego nie leci.

 

No ja na razie zrobiłem sobie przerwę do next patch, bo wszystko co zrobiłem i wszystko co zdobyłem mam co chciałem. Nie ma nic do roboty póki co. 

Odnośnik do komentarza

Aktualnym systemem lootu póki co sami na własne życzenie zarżnęli tryb PvE. Wbiłem wszystko co się dało łącznie z wyróżnieniami i doszedłem do ściany. Czekam na raid i ogrywam sobie Wieśka 3 

edit: podobno 515GS ma też lecieć w LZ bo oczywiście płacz noobów został usłyszany. Nawet tego koorwa nie skomentuje.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...