Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

No, może nareszcie używanie skilli będzie miało sens:) w takim Tidal basin na końcówce byłem kulą u nogi i nawet nie było sensu brać pod uwagę raid tym zestawem.

Akurat wróciłem do dywizji i zrobiłem kilka posiedzeń przed patchem i czuć bardzo duże zmiany, po zalogowaniu moje miny poszukujące zadają o 120k więcej obrażeń i odnawiają się o  ponad  połowę szybciej(484k, 10,6sek) a dron bombardier co prawda minimalnie dłużej odnawia się(o 3,5 sek) ale za to naprawili mody do niego i wyciskam nim o ponad 300k więcej obrażeń (766k, 20,6 sek).

Odnośnik do komentarza

Wróciłem do gierki po nie pamiętam jak długim czasie i czuję się zagubiony jak dziecko we mgle, z marnym sprzętem na trzecim poziomie świata. Dostałem jakieś skrzynki, to taki był tam stuff, że nie wiedziałem czy się śmiać, czy płakać. Za nic się zabrać nie mogę bo set za słaby, z grać kim nie ma bo "nie chce mi się tego znowu przechodzić", nawet randomów niezbyt wyszukuje.

Odnośnik do komentarza

Jestem dokładnie w tej samej sytuacji co @PiotrekP . Trzeci (nomen omen) świat, aby zaatakować czwarty brakuje mi 20 poziomów gear`u, tyle tylko że nie bardzo wiem na czym mam to zdobyć, skoro wszystkie misje główne porobione, a zajmując się wciąż tymi samymi aktywnościami pobocznymi haftuję z nudów. Poza tym doświadczenie leci na nich jak krew z nosa, dlatego przestałem w to grać jakieś trzy miesiące temu i chyba juz tak to zostawię...No słabo to zaprojektowali :( 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Jako, że w Destiny 2 w końcu mam chyba w miarę wszystko zrobione to wróciłem do gier drugiej rotacji czyli Anthem, Fallout 76, Warframe i Division 2. O ile mogę wejść i fajnie się pobawić w te pierwsze 3 tak od Division 2 za każdym razem się odbijam. Na przekór rady Ryśka Ochódzkiego staram się, żeby wszystkie plusy przesłoniły mi minusy tej gry ale ciężko mi to zrobić gdy cały gameplay tej gry sprowadza się do cover shootera. Każda misja jest:

 

 

  1. Za długa

  2. Posiada taką samą strukturę.

 

Każda miejscówka wygląda fantastycznie i zawsze jestem pod wrażeniem odkrywania smaczków które designerzy wpakowali, ale każda miejscówka polega na

 

  1. Podnieś amunicję

  2. Schowaj się za osłoną

  3. Wybij falę przeciwników

  4. Pokonaj bossa

  5. Powtórz

 

I w każdej misji trzeba to powtórzyć z 3-4 razy.

 

Nawet te mechaniki rajdowe... Pierwszy boss

Co zrobić by zestunnować bossa. Trzeba w niego strzelić. Faza DPS? Wciskaj trigger by strzelić. Jak powstrzymać by boss się nie uleczył? Trzeba w niego strzelić!

 

Jak ktoś lubi Gears of War to gra pewnie dla niego jak znalazł. Ja tam lepiej się w Anthem bawię odpalając w kółko to samo bo przynajmniej polatać mogę. Oczywiśćie nie moją intencją jest Division 2 zgnoić bo to gust każdego zdecyduje co jest fajne a co nie ale kurde mogli te umiejętności jakoś bardziej rozbudować. Te specjalizacje też raczej dobrze IMO nie zastępują „superów” z jedynki.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Zeratul napisał:

 

Jako, że w Destiny 2 w końcu mam chyba w miarę wszystko zrobione...

 


Mieć dziecko, wybudować dom, posadzić drzewo i mieć wszystko zrobione w Destiny.
Możesz umierać szczęśliwy.

Co do TD2. Nie grałem ani w jedynkę ani w dwójkę ale wiem co nieco od znajomego psychola od loot shooterów. Mogę stwierdzić jedno, dużo lepiej ogląda się na kanapie, pijąc piwo, rozgrywkę z Destiny niż The Division :ragus:

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem sobie dzisiaj TD2 chyba po dwóch miesiącach przerwy. Pograłem w te nowe misje z epizodu pierwszego. Wszystko pięknie, klimatycznie, strzela się zayebiście, jest wczutka, sporo nowych rzeczy, nawet chyba coś się HUD lekko zmienił, pograłbym pewnie dłużej ale jednak wracam do najlepszego loot shootera ever forever czyli do Destiny 2.  Do TD2 jak już wcześniej pisałem wrócę jak tylko pojawi się Survival a póki co reckoning psycho grind! 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Rajd pękł. Co to było za wydarzenie! Wybuchy, strzelaniny, fajerwerki, ogień z pupy a na koniec masę wódki i impreza w remizie. A tak na poważnie to cieszę się, że nie padł podczas pierwszego podejścia gdy chłopaki mocno mnie przeciągali bo zmotywowało mnie to na zrobienie lepszego builda. Jest jeszcze parę rzeczy do poprawki ale jest niebo a ziemia. Pozwoliło to generalnie uczestniczyć w rajdzie jako gracz, a nie podpieracz ścian. Nie żebym grał pierwsze skrzypce ale ogarniam co kiedy i jak i mogę ładować na bosie generatory i strzelać z kuszy. Generalnie to całe to doświadczenie nie zmotywowało mnie do grania więcej w Division 2 na rzecz Anthem czy Warframe ale skłamałbym gdybym miał stwierdzić, że nie bawiłem się w miarę dobrze.  Jednak, w przeciwieństwie do Destiny cieszę się, że odpuściłem sobie tą całą zabawę i nie męczyłem się wymyślaniem najlepszych strategii, loadoutów Day 1, tylko przyszedłem na gotowe i tylko nauczyłem się tego co mam robić.

 

Odnośnie gameplay’u to mam spory problem z tą grą. Ale o tym już pisałem i ciągłe nudzenie o tym samym nie zmieni podejścia Massive.

Odnośnik do komentarza

W sumie ja się grą zawiodłem ogromnie. Ich gra, niech robią z nią co chcą, ale to będzie moja ostatnia. Rajd wolałbym raczej na 6 osób, bo trochę problem z ogarnięciem ludzi i ogólnie ogranięciem. W sumie posucha, Warframe dla mnie drewno, destiny 2 cenowe przegięcie, division 2 "nie tak to miało wyglądać i działać", anthem najgorzej z tych trzech :D Jak żyć...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.